Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@J-Roc może na przykład chodzi o to, że twoją intencja jest naśmiewanie się z analogicznych obrazków dotyczących mniejszości seksualnych i etnicznych, którzy podobne obrazki wklejają nie dlatego, że nienawidzą białych hetero, tylko dlatego, że BYLI #!$%@? W PRZESZŁOŚCI (lub nadal są) REPRESJONOWANI ZA BYCIE CZARNYM ALBO HOMOSEKSUALIZM. Ale no nie wiem, nie mam pojęcia dlaczego kogoś może irytować naśmiewanie się z tego ¯_(ツ)_/¯
@J-Roc
Widzę, że ty wiesz lepiej ode mnie jakiej jestem orientacji, ojajebe xD
Co do twojej intencji, to bjacz pliz, to nie jest jakiś mega sekret, bądźmy poważni.
Dobrze wiesz, że chodzi o to co napisałem wcześniej: tu chodzi o manifestację swojej odmienności względem większości, która to odmienność była kiedyś karana albo nietolerowana właśnie przez tę większość.
@Gwyn66 nie mówiłem o twojej orientacji, tylko o twojej pseudo tolerancji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Za to ty wiesz lepiej jakie miałem intencje? Tęcza w koło ci nie przeszkadza i jest ok a mój obrazek to już zły? #!$%@?
@J-Roc tolerancja nie polega na tolerowaniu nietolerancji, ile #!$%@? można wam tłumaczyć xd Tu nie chodzi o to, że jest zły, tylko o kontekst. Afiszowanie się takim obrazkiem w kontekście marszu tolerancji jest wg mnie i wielu osób ekwiwalentem przyjścia z flagą Niemiec czy Rosji na święto niepodległości Polski albo uroczystości upamiętniające powstanie w getcie warszawskim. Niby spoko, ale jest po prostu nie na miejscu i w sumie nikt nie wie po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@precz_z_komunia:

to wszystko z czego jesteś dumny prawaczku?

Pozwolę sobie wtrącić, że ja to jestem otwarty na wszystkich ale nie podobają mi się te wszystkie ideologiczne akcje, banowanie innych opinii, robienie z siebie ofiary by zyskać argumenty. A to się dzieje wszędzie dookoła i nie poprę tego nigdy.
@Gwyn66 ale pokaż mi w którym miejscu ten obrazek kogoś obraża? Gdzzie on jest nietolerancyjny? Może jesteście na swoim punkcie przrwrazliwieni? Skoro ja mam oglądać teczę na co 2 logo firmy to czemu nie mogę zaznaczyć że też jestem z czegoś dumny?