Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @JakovKarnic: uważam, że powinno zachować się, jak to mówią murzyni, solidarność rasową.

Swoją drogą nikomu mieszane związki, oprócz lewaków, się nie podobają. Jak jakiś białas wziął sobie murzynkę to murzyni im źle życzyli. Nie zdradza się swoich. Mogę ci znaleźć to, albo sam sobie poszukaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @JakovKarnic: poza tym promuję się model, że czarny rasowo samiec bierze białą samice. Dopowiem tylko, że zawsze napływowa agresywna dominująca ludność bierze sobie kobiety autochtonów, jeśli tak się dzieje to wiele o nas mówi. Smace zawsze chronią swoje samice bo chcą mieć z nimi potomstwo, napływowe samce im to utrudniają, nic dziwnego, że się to nie podoba.
Jak jakiś białas wziął sobie murzynkę to murzyni im źle życzyli.


@pyroxar: podobnie biali jak murzyn chce białą, to biali źle życzą. Banda głąbów i tyle. Jak nie będziesz się woził po geccie czy wśród rednecków to każdy ma to w dupie. Natomiast w Europie to w takiej Francji to nie jest coś niezwykłego (czarna/muzułmańska kobieta, biały mężczyzna). Co innego, gdy przyjedziesz do takiej Polski.
Poza tym najczęściej czarnoskórzy katolicy właśnie
@pyroxar: Co wy macie z tym promowaniem modelu? Myślicie, że jak dziewczyny zobaczą w jakiejś niszowej reklamie murzyna z białą to pomyślą "ooo to jest teraz modne ciul moje uczucia i preferencje ide poszukać murzyna". Teoretycznie jest też promowany związek normalnego mężczyzny z puszystą kobietą, rozumiem, że przestały ci się podobać ładne szczupłe bo zobaczyłeś taką reklamę?
Zresztą, nawet jeśli kilka białych więcej by się związało z murzynami to co z
Szanowna @MPXD, no bo takie modele się po coś promuje. Im pytanie brzmi czemu to biały samiec jest na straconej pozycji a nie czarny? Samce nie mogą się godzić na oddanie swoich samic z grupy samcom z innej grupy, u nas dzięki monogamii jest jakaś równowaga płci zachowana, takie działania ją zaburzą i utrudnią autochtonom rozmnażanie. Nic dziwnego, ze widzimy to jako coś złego.

PS: takimi przekazami się manipuluje grupami, zajrzyj
Szanowny @JakovKarnic, to nie głąby tylko rozsądni ludzie, samce nie oddają swoich samic bo to dal nich konkurencja. Jeśli mówimy o równowadze płci i jej zachwianiu przez napływowych to to jest duży problem i nie możemy się godzić na oddanie naszych samic. Tak naprawdę to wygra lepszy i tyle, oburza mnie to, ze systemowo się oddziałuje na społeczeństwo (media, firmy, lewaki w rządzie), aby promować taki model.

Wolny kraj oznacza, ze
Szanowny @JakovKarnic, samo traktowanie inaczej nic nie znaczy. Wysokich bierze się do koszykówki, niskich do czegoś innego. Nie mówi się przy tym, ze jeden jest gorszy bądź drugi. Tak samo tu, mówienie, że on jest czarny czyli inny nic nie znaczy.

Masz wybrakowaną definicje rasizmu. Pod takie coś można podciągnąć nawet przejawy krytyki murzynów (co się dzisiaj właściwie robi, albo mówi się o jakiejś fobii jak zwał tak zwał, zła definicja
Wysokich bierze się do koszykówki, niskich do czegoś innego. Nie mówi się przy tym, ze jeden jest gorszy bądź drugi. Tak samo tu, mówienie, że on jest czarny czyli inny nic nie znaczy.


@pyroxar: do koszykówki bierze się ludzi, którzy najlepiej się tam sprawdzają. Ich kolor skóry nie ma nic do tego, bo biali także grają w koszykówkę. Mało tego, nawet jak jesteś niski to ci nikt nie broni grać w
@pyroxar: "samce i samice" "nie oddamy" może daj każdemu człowiekowi podjąć taką decyzję. Jeśli twierdzisz, że stracisz możliwość zapłodnienia jakiejś samicy (xd) z racji że ona będzie wolała stworzyć model jak w reklamie niż taki jak jej odpowiada no to odpowiedz na pytanie czy naprawdę chciałbyś się związać z samicą tak podatną na manipulacje?
Po drugie: po co autochtony mają się rozmnażać?
Szanowny @JakovKarnic, nie kolor skóry tylko rasa. to nie tylko kolor skóry a cały zestaw cech fizycznych. Nikt nie borni, ale to nie znaczy, że się powinno grać.

Po co mam się zabijać? Jest konkurencją, zwiększanie konkurencji jest nierozsądne, możemy poszczycić się równowaga płciową, nie ma sensu jej zaburzać i destabilizować społeczeństwo. Słabe geny i tak wymierają bo jest nadwyżka samców niż samic, zawsze (to możesz sprawdzić w GUS), tu nie
ale to nie znaczy, że się powinno grać.


@pyroxar: czyli chcesz powiedzieć, że biali nie powinni grać w koszykówkę? Tylko nie mów tego Dirkowi Nowitzkiemu, który został MVP w 2007 roku, bo Dallas nigdy by nie zdobyło mistrzostwa.

o mieszanie się ras czemu jestem przeciwny.


@pyroxar: co jest w tym złego?
@pyroxar: czemu nienawidzi? Ja po prostu zawsze będę stawiać wolność jednostki nad urojone wartości jak "wielkość narodu". Mam gdzieś wielką cywilizację białego czlowieka, jak każdą inną. Nie zbawię świata, bez wzgledu czy jest to dobre czy złe (mieszanie) nie czuję się na tyle mądra żyby dokonywać wyboru za kogoś. Nie będę namawiać Polek do rodzenia tylko białych dzieci aby nasza wspaniała narodowość prztrwała, jeśli któraś z nich stwierdzi że woli kogokolwiek
@pyroxar: Jak jesteś przeciwko mieszaniu się ras to się nie mieszaj. Tylko ty chcasz odmówić szczęścia innym, żeby nie zaburzać "równowagi". Chcesz innym narzucić altruizm, porzucenie własnego szczęścia w walce o świat który jest dla ciebie po prostu wygodny