Wpis z mikrobloga

Przeglądam ogłoszenia, gdyż chcę zmienić pracę. Wymagania - ogarnięte , choć jak wiadomo co firma to trzeba się w niej ułożyć. Jednakże HR leży i kwiczy gdyż piszą niezmiennie od kilkunastu lat: miła atmosfera, kawa rano, pakiet multisport. Jak mam zaufać tępakom, którzy nawet nie wspominają o wynagrodzeniu netto? Czy te tępe dzidy uważają, że praca dla specjalisty powinna zaoferować choćby ofertę w postaci widełek wynagrodzenia? Siedzą te tępe dzidy wpisują bzdury sprzed 10 lat i nawet nie mają wewnętrznego dążenia by dowiedzieć się, że Windows 2000 już nie istnieje.
  • 2
@BeetleJuice bo tak naprawde praca HR jest w wielu firmach mocno niepotrzebna i oni o tym wiedzą, ale aby uchroni sie przed ogromnymi zwolnieniami na siłe robią tak aby wygladalo to tak ze praca jednak jest. Ze cos sie dzieje, ze oni sa potrzebni, gdzie to jest mega sciema przeciez.
@Terki: Mam się znać na wszystkim tym, co jakiś wolny autystyczny umysł sobie zaplanował. Trzy systemy ERP w jednej firmie - serio? Można napisać będąc HR: mamy taki burdel w firmie, nikt go nie ogarnia. Ogarniesz? To mamy dla ciebie pracę za 6k na rękę. Nie, tu jest jak w rządzie RP nikt nie ogarnia, podatnicy płacą i to po prostu nie działa. Stabilna sytuacja.