Wpis z mikrobloga

Wykopki powiedzcie, czy w Polsce tez zaczyna tak odpie$$$lac Netflixowi? Na niemieckiej subskrybcji pojawia sie co raz wiecej debilnych seriali. Co raz wiecej tresci ktore uwazam za chore. Co raz wiecej bzykajacych sie gejow, lesbijek chyba jeszcze w zadnym serialu nie widzialem,a tradycyjnego seksu co raz mniej. Co raz wiecej pokazuje sie ciemnoskore osoby jako bohaterow a biale jako ciemiezycieli (wide Black Lightening(rak!!!)). Oni serio staja sie powoli medium propagandowym dla tego slynnego #lewactwo. Czy ja jestem poyebany czy Was tez to denerwuje? Dodam ze jestem osoba tolerancyjna.
Sorry za braki polskich znakow i ew. ledy w pisowni.
#netflix #lewactwo #tolerancja #rakcontent #polska #niemcy
  • 50
@MVP24: najbardziej keksłem ostatnio z serialu przygody Sabriny czy jakoś tak xD jak ktoś nie zna poltu to jeden wątek polegał na tym że baba chciała być chłopem i grać w kosza ale była za słaba więc wiedźmy czarowały żeby jej pomóc xDDD potem było jeszcze zabawniej bo poszła do męskiej szatni (w końcu jest facetem) ale inni faceci się też tam przebierali więc poczuła się zopresjonowana i uciekła xDDD
@bussior: A widziales taki serial Greenleaf chyba? O takim (sorry za zwrot no ale inaczej tego nie mozna nazwac) murzynskim kosciele. Jak ja z tego pialem. Religia, gospel, rekiny biznesu i kupa kasiory. Jakos serio czlowiek czuje ze mu sie gowno do glowy wepchac probuje.
W Etiopii jakas parka chciala wleciec do kraju no i jak sie dowiedzieli pracownicy lotniska ze to parka homo to ich nie wpuscili. Podobno dosc spora imba sie zrobila bo jankesy wiadomo: "Jak to my nie mozemy" no a z drugiej strony Etiopczycy w tej kwestii sa bardzo konserwatywni a brak konserwatyzmu leczony jest wiezieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MVP24: przeważająca ilość produkcji netflixa jest zwyczajnie ujowa, ale tak zawsze było (publikę zdobywają jednym/dwoma hitami na rok, reszta to ściek). Jak ktoś ma naście lat, to mu wszystko jedno i tylko mu mózg netflixową wizją świata piorą (bo nie oszukujmy się, jak jesteś młody to widzisz świat przez pryzmat filmów). Ale jak już kupiłeś abonament, to mają trochę produkcji BBC o źwieziakach (np. Planet Earth), nikt Cię od prawaków nie