Wpis z mikrobloga

@TiagoPorco: Walenie konia na zasadzie „zawsze szkalowalem Kubice i wyszlo ze mam racje. Sluchajcie sie robaki tych co sie znaja”. Zaraz Szafy, Karole i Roksany pogratuluja sobie na tt kolejnego zwyciestwa nad nie znajacym sie na f1 plebsem i zycie polskich twitterowych „dziennikarzy” potoczy sie dalej.
@TiagoPorco: @John_archer: @crespo: @f1fanatic:
Nic ciekawego w tym tekście nie ma. Napisane dla wyświetleń. Patrzcie na mnie, jestem inny.

Polsat szukał takich w latach 06-10, bo wszyscy spuszczali się nad RK.

Jeśli Robert powie, że najwyraźniej w czymś jest za słaby to będzie prosta sprawa.
Dziwi was, że teorie powstają? Jeśli mają identyczne auta to Russell to nowy Senna, a Kubica faktycznie jest ogórkiem. Tak to wygląda obecnie.
@TiagoPorco: A ten pajac co pisał te bzdury to w ilu wyścigach F1 wystartował? xD
Przecież to jest komedia jak koleś który F1 ogląda w TV, poucza kierowce z takim doświadczeniem w wyścigach.
To jest kompletny kretyn, który porównuje sytuacje w Williamsie do normalnych zespołów F1.

A jak na końcu porównał do RedBulla to już musiałem się przejść po pokoju z tej żenady.
@TiagoPorco: tekst bez wartości merytorycznej, jeśli faktycznie tak jest że inni zmieniają ustawienia silnika i inne kilka razy częściej to przy dostępie do wszystkich onboardów można to obliczyć, a nie że się wydaje( ͡° ͜ʖ ͡°) Kubica wiedział jak inna jest f1, przed sezonem 2019 miał więcej kilometrów w V6 niż Russelle, nie wiedział w cos się pakuje? No chyba nie.
@TiagoPorco: : @revlayup: @Dect:
A ja bym się zastanowił czy nie ma trochę prawdy w tym co autor pisze. Popatrzcie na onoboardy Kubicy i Russella, faktycznie George dużo częściej zmienia ustawienia. Robert ma do przycisków tylko jedną dłoń, bo w drugiej praktycznie palcami mało rusza (nie wiem czy w ogóle może). Fajnie jakby jakiś dziennikarz o to zapytał.