Wpis z mikrobloga

@phoropter: Ohui, no to grubo. Jeszcze myślałby kto, że to jakiś januszowy warśtat czy inna wykończeniówka, a tu czytamy że to jakieś usługi medyczne xD
No to pięknie, ale widać że kadra kierownicza z gatunku tych, co to wyjebią 5k na wizytówki i plakietki, a o zarządzaniu wiedzą tylko tyle, że są prezesami. Od słupa-menela, prezesa sp. z o.o. z kapitałem 5k różnią się tylko tym, że dostają wypłatę xD.
U
@phoropter:

czemu jednak najczęściej to debile mają firmy, które nie powinny w ogóle się trzymać

Mała miejscowość i większy kapitał, który nieźle amortyzuje pierwsze straty, do tego trochę znajomości na pierwsze kontakty i taki janusz co się uchował w transformacji ustrojowej, teraz staje się prezesem. Do tego branie wszystkiego co leci z UP na umowy o gówno + ludzie nieznający swojej wartości i ma "darmowych pracowników", którym starcza minimalna, więc wszystko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@phoropter: To mi przypomina jedną pracę, gdzie jeden chłopak na tydzień przed oddaniem projektu zabrał dyski z komputerów i powiedział że odda, jak dostanie pensję. Oczywiście bagiety, ale bagiety chciały zabrać te dyski jako dowód kradzieży i raz że kasa się znalazła w jeden dzień, bagiety do budy, nic się nie stało. Co ciekawe koleś się obraził i rzucił robotę, ale nie znalazł innej i wrócił. I ten koleś go przyjął.
@lavinka: Mysle ze to nie tylko w takiej branzy. Czy przypadkiem w korpo nie ma takich sytuacji?

Ja juz bylam chyba u wszystkich rodzajow januszy.
Ale chyba jest nadzieja bo teraz pracuje w miejscu gdzie szef mimo ze moje stanowisko pracy nie bylo gotowe to powiedzial ze mi za te dni zaplaci. Wiec mega szacunek. Bo Janusz by umowe zmienil na inny dzien.
@Doomino: Daj spokoj skopiowalam do worda to wczoraj mialam 56 list dodalam tylko 10 () tego jest za duzo. Tam jak masz ten skrypt to masz pod komentarzem ze np. photoper dala plusa i 2000 innych. Naciskasz ta liczbe 2000 i potem dodaj plusujacych. No i kazdy komentarz zeby nie bylo spamu dajesz spoil przed kazda nowa rozpoczeta linijka. No ile list tyle komentarzy chyba trzeba wstawic.
@brednyk: W przyszlym tygodniu pisze po podwyzke bo ja tylko jeden dzien tam pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak sie nie zgodzi to szukam czegos innego i sie zapytam czy nie ma jakis sprzetow na sprzedaz bo niektore mu w ogole dochodu nie przynosza a ja bym to wykorzystala ( ͡ ͜ʖ ͡)
@SlavedWizard: ja mam platne za pacjenta ale to nie tak jak lekarze ze 50% z badania. Ale teraz napisze ze mam miec jak lekarz a nie jakies grosze. Zobaczymy...

W kazdym razie dzisiaj juz nowe pracownice probowaly sie skontatkowac z bylym kierownikiem znajdujac go na fejsie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Zuler: Hej, od zeszłego tygodnia były już 4 nowe dziewczyny na recepcji, dwie zrezygnowały bo dzwoniły do byłych pracowników pytać co i jak. We wtorek tym nowym podobno wysłał im umowe o pracę. Jedną mianował kierownikiem recepcji i kazał jej rekrutować nowe osoby a ona nawet nie wiedziała za ile xD ide we wtorek to się zobaczy! Ale te ostatnie dwie powiedziały, że ogarną ten burdel i wpisywanie kart ręcznie a