Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CynicznyMarksista: Jestem taką troche mieszanką konserwatywno-liberalną (niektóre poglądy np. na temat narkotyków mam liberalne, a na niektóre np. aborcja konserwatywne.) i uważam że lepiej jest gdy uchodźca pracuje, ponieważ nadal generuje krajowi zysk, a rdzenna ludność musi się kształcić aby zdobyć pracę. Warto też zauważyć że tak, zdarzają się uchodżcy z wyższym wykształceniem, ale większość nie ma predyzpozycji do pracy np. w szkole lub w korpo
@Cebulius: Uchodźca gdy pracuje na przykład za 2200 złotych to pracodawca musi przeznaczyć na jego zatrudnienie aż 3700 złotych. A gdy uchodźca pobiera zasiłek to ile to może być? 1000 złotych? No może 1500. Ponadto gdy pracuje to pewnie za niższą niż rynkową stawkę ,więc niszczy rynek( ͡° ͜ʖ ͡°)

Samuel Pereira


@PabloFBK: Tego to bym od razu deportował.
Wtedy właśnie kradnie 3700 złotych a nie 1000-1500 z zasiłku

@CynicznyMarksista:

Czy Twój organ przetwarzania informacji jest chory? Jakieś niedo..nie mózgowe? (niedokarmienie?)

Co z wami, lewakami, jest nie tak. Dajesz opis kolesia, który jest skłonny wypracowywać dla pracodawcy co najmniej 3700zł (w praktyce sporo więcej) wykonując użyteczną pracę z miotłą lub szpadlem. Godzi się nawet dostawać za to zaledwie 2200zł i godzi się płacić jeszcze VAT od towarów kupowanych w Polsce.
@DarrDarek: Polak/inny rdzenny mieszkaniec danego państwo mógłby tyle zarabiać, więc on teoretycznie jest stratny te 3700 złotych(albo 3700-pit, albo możemy operować na kwocie netto), bo zamiast niego ten uchodźca dostanie tą pracę. A tak to tylko budżet państwa byłby stratny te (1000-1500)-vat. To nie jest tak że w to wierzę, ale nie wydaje mi się to całkowicie błędna logika.
@CynicznyMarksista:
To jest wasz problem, lewicowcy, że wierzycie oszustom masońskim. Masoni po to stworzyli ideologię oszustwa - marksizm - aby ogłupiać maluczkich na dole, którzy niewiele są w stanie pojąć. Stąd te pojęcia wytrychy jak:
- "dobro, jakim jest praca" ( ͡ ͜ʖ ͡)
- dobroczyńcy dają pracę :-) (dobroczyńcy to mogą dawać co najmniej ... wysokie zarobki a i to raczej nie z dobroczynności)
-