Wpis z mikrobloga

@choksondik: Ja bym dodał coś z nowego testamentu:

[...] kobiety - w skromnie zdobnym odzieniu, niech się przyozdabiają ze wstydliwością i umiarem, nie przesadnie zaplatanymi włosami albo złotem czy perłami, albo kosztownym strojem, 10 lecz przez dobre uczynki, co przystoi kobietom, które się przyznają do pobożności.
11 Kobieta niechaj się uczy w cichości z całym poddaniem się. 12 Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam4 ani też przewodzić nad mężem lecz [chcę, by]
  • Odpowiedz
@GordonL: nie ma to jak katofobiczne nazi-lewaki, które wpierdzielają się w nie swoją wiarę ¯\_(ツ)_/¯ Pocieszające, że ta prymitywna nagonka spycha Was jedynie na polityczny margines - więc w żadnym wypadku nie schodźcie z tego bolszewickiego kursu!
  • Odpowiedz
nie ma to jak katofobiczne nazi-lewaki, które wpierdzielają się w nie swoją wiarę


@4tek: Zofia Klepacka, która wymaga, żeby ludzie niezwiązani z jej wiarą kierowali się prawami zapisanymi w Biblii, z czym ewidentnie sama ma problem (XD który to już partner?), jest tutaj stroną pokrzywdzoną?
  • Odpowiedz
które wpierdzielają się w nie swoją wiarę


@4tek: Gdyby katolicy nie ingerowali w moje życie to ja nie krytykowałbym niewiedzy i hipokryzji katotalibstwa.
  • Odpowiedz
gdzie Wam się wpieprza wiara?


@4tek: Wszędzie.

Paradują sobie z ciałem torturowanego mężczyzny na patyku po mieście głosząc swoją ideologię. Czemu nie mogą tego robić w zaciszu domowym, tylko wszystko na pokaz?
  • Odpowiedz
@Prezes_roku: widzę, że obydwaj nie potraficie odpowiedzieć na proste pytanie.

Co do tradycyjnych procesji, o których wspomina pan @GordonL - w czym problem? Nikt Cię do nich nie przymusza, mogą Ci się nie podobać, wkurzać, brzydzić Cię i masz pełne prawo to artykułować. Zdradzę Ci, że analogia do marszów zwichniętych seksualnie środowisk jest nietrafiona - kościelne procesje to cement społeczny, w przeciwieństwie do ostentacyjnych gejparad wynoszących problemy intymne na widok publiczny
  • Odpowiedz
Co do tradycyjnych procesji, o których wspomina pan @GordonL - w czym problem?


@4tek: W tym, że są, no nie?

Nikt Cię do nich nie przymusza, mogą Ci się nie podobać, wkurzać, brzydzić Cię i masz pełne prawo to artykułować. Zdradzę Ci, że analogia do marszów zwichniętych seksualnie środowisk jest nietrafiona - kościelne procesje to cement społeczny, w przeciwieństwie do ostentacyjnych gejparad wynoszących problemy intymne na widok publiczny


@4tek: W
  • Odpowiedz
@4tek iks de
Mam wymienić wszystko? Bezkarność kleru, obyczaje, finanse publiczne (gruba kasa dla kościoła, przywileje podatkowe), polityka. Mało? Armia (utrzymanie odrynariatu polowego z masą księży na wyskich stołkach oficerskich) to samo w policji, leśnictwie a nawet harcerstwie. O grajdołku Rydzyka nie wspominając.
  • Odpowiedz
Zdradzę Ci, że analogia do marszów środowisk zwichniętych seksualnie jest nietrafiona - kościelne procesje to cement społeczny


@4tek: mógłbym napisać, że marsze środowisk zwichniętych seksualnie=kościelne procesje, ale nie zniżę się do twojego poziomu.

w przeciwieństwie do ostentacyjnych gejparad wynoszących problemy intymne na widok publiczny


@4tek: a jakie to są te intymne problemy wynoszone przez Marsze Równości na widok publiczny? Walka o zawieranie związków sankcjonowanych prawnie cię gorszy?
  • Odpowiedz
które wpierdzielają się w nie swoją wiarę


@4tek: jakby nie patrzeć, to według KK jestem ich owieczką, więc to są też moje sprawy, już odchodząc, że KK decyduje o życiu ateistów, patrz chociażby handel w niedziele, za czym lobbował KK.
  • Odpowiedz