Wpis z mikrobloga

@HalfManHalfAmazing: znaczy, że byłoby to kosztem #!$%@? 3/4 teamu to jasne. Jednak myślę, że często taki narybek z FA/trejdów się nie zdarza, zeby to teraz olać. Co zostawisz Tatuma zamiast wziąc Davisa? Albo Smarta nad Irvingiem? No niestety, w lidze talentem zajedziesz daleko, role-playerów dobry trener dopasuje.
@HalfManHalfAmazing: @iAmTS: Wydaje mi się, że nie ma opcji, że pójdzie i Brown i Tatum, jeśli będzie trade z Celtics to imo wejdzie do gry 3 team który za Haywarda da Pels jakiś pick 1 rundy poza loterią. Zresztą to co pisał Woj, że Pels chcę picki + młodego gracza (Tatum lub Brown) i b.dobrego gracza, co chyba z przyjściem AD wydaje się, że będzie to Horford.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iAmTS: Smart to serce, Brown i Tatum to potencjał. Z tym, że im też kiedyś trzeba będzie zapłacić. Natomiast kusi mnie ofensywa prowadzona przez Marcusa, który w zeszłym roku znacząco poprawił się rzutowo, a to zdecydowanie była jego największa wada.
@HalfManHalfAmazing: @parooow: Hayward ma troche #!$%@? kontrakt do trejdu i trzeba wierzyc w sufit. ja go lubię i uwazam, ze jest jeszcze miejsce do powrotu po kontuzji, ale wydaje się, że Pelicans więcej zyskaliby właśnie z Horfordem. Smutne będzie jego pożegnanie, bo chłop robił robotę w Bostonie, ale jeżeli miałoby to dać Irving + Davis to dwa razy nikt nie mrugnie.