Wpis z mikrobloga

tak jak do tej pory nie miałem nic do Pawła, to teraz uważam, że to potężny szkodnik i niszczyciel naturalnego biegu wydarzeń na Szkolnej. Co gorsza - NIC, ale to NIC nigdy nie polepszył w Uniwersum (poza tym, że dodaje jakieś tam flimiki); w niczym nie pomógł głównym bohaterom, poza tym, że przyjechał na Szkolną, jak Konon miał atak cukrzycy (de facto mógł też wezwać karetkę z Warszawy). I teraz patrzcie - cała ta #!$%@? argumentacja, że "my nie oddamy Łosiom Belwederu". A niby czemu #!$%@? on się bardziej należy Majorowi czy Pawłowi po śmierci Konona, niż im?! W czym ci dwaj mu #!$%@? pomogli?! Nieważne, czy próbowali, czy nie (Major to nawet nigdy nie próbował) - liczą się skutki. Dzięki takiemu Pawełkowi czy Sławkowki Major czuje się bezkarny, bo wie, że oni go będą bronić nawet gdyby odrąbał Kononowi rękę. "No, Major jest jaki jest, ale to nie jest zły chłopak, też trzeba go zrozumieć". Za czasów Czeczetkowicza myślałem, że to on jest kawałem #!$%@?. Teraz jednak widzę, jak bardzo się myliłem w obliczu tego, co robią obecni "redaktorzy". W porównaniu z nimi Mexicano i Niemiec zasługują na Pulitzera.
#kononowicz #patostreamy
  • 10
@HistrionicznyBasset: Krzysiek nigdy nie da się wyruchać na przepisanie belwederu, on niby jest człowiekiem upośledzonym, ale jego przebiegłości nikt tam nie jest w stanie przebić. Aktualnie robi z siebie ofiarę sukszycy i starości, a ten przebiegły mitoman chce się zwyczajnie wyręczyć innymi. Wszelkie hipotezy o przejęciu belwederu borzego można między bajki włożyć. Pasożyt, któremu od 25 lat dolega bezrobocie doskonale wie jak poustawiać pionki w grze, by życie sobie ułożyć jak
@HistrionicznyBasset: Major ewidetnie ugrał wszystko na obradach stołu bebeńskiego. Ma przyzwolenie na nitrotripy, nie musi pomagac bo wyreczy go Łoś. Nic nie obiecał do niczego się nie przyznał. I dalej psznie je z miski. Tak sie paweł zażekał, że teraz to twarde warunki na pismie. A przyszło co do czego to nawet na gębę nie potrafił się dogadać. Został ograny przez ćpuna z tokiem rozumowania na pozimie pieciolatka.