Wpis z mikrobloga

#tinder #algorytm

Dobra po przerwie powracam na nasz ulubiony portal i teraz kilka pytań technicznych bo wiem że były pewne zmiany :D

1) Przy zakładaniu nowego konta był tzw bezpłatny boost, nic nie trzeba było robić a wyświetleń profilu było więcej. To doprowadziło do popularnej praktyki zbierania par, brania od nich kontaktu, usuwania konta i zakładania go ponownie. Teraz słyszałem jednak ze shadow bany za to lecą :D?

2) Przyznaje że nie zawsze mi się chciało patrzeć co klikam i dla wygody dawałem jak leci na prawo i dopiero po sparowaniu leciała selekcja xD gdzieś jednak mi się obiło o uszy, że taka praktyka lipnie robi na tzw elo score i lepiej dla profilu łapać mniej par ale konkretne?

3) No i co do tych algorytmów, gdzieś wyczytałem też że po sparowaniu ma znaczenie ilość przeprowadzanych rozmów czyli im więcej gadki tym lepiej dla przyszłego szukania, prawda to?

4) Czy opłaca się gold/boosty czy zwykły skok na hajs?

5) I też rzecz do potwierdzenia, profile z opisami są lepiej pozycjonowane czy plota? Nie chodzi mi tu stricte o zainteresowanie pod kątem klikalnosci innych tylko pod względem samego wyświetlenia profilu innym :d

Taki mały research się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@Kvothee: elo niby istnieje, tinder plus daje przesuwanie bez limitu, wiec mozesz #!$%@? cala okolice, poczekac dwa trzy dni, zebrac lajki, jak nie pasuje to odnowa konto i znow swipw bez limiti. No, ale tani nie jest. 1,3,5 - nie
@Kvothee: 1. raczej nie
2. prawda, ale to tylko dla przeciętniaków, przystojny chad ma w dupie eloscore bo i tak go lajkują niemal wszystkie
3. ponoć tak
4. zalezy od ryja, przystojniak w tydzien ma 500 par bez żadnych boostów, premiuim, plusów czy innych gówien
5. nonsens ale opis i tak warto miec jakiś krótki i nieszablonowy
Konkret odpowiedzi panowie, dzieki :D jak jeszcze używałem to nie było rozróżnienia na premium i gold nawet :P dobra, kilka tipow się przyda żeby po prostu było efektywniej :D