Wpis z mikrobloga

ech rip do jutra mordo mam nadzieje ze nie dales sie sprowokowac tym #!$%@? tzn panom policjantom i nie rob nic glupiego bo nie warto

dobre chlopaki patrza na swiat zza krat

nie polecam nikomu

#narkotykizawszespoko

Teraz zapraszam ew normikow ktorzy beda bronic policjantow, spoko, porozmawiajmy na żywo i nie mowie tu o biciu się tylko o rozmowie bo przez neta to kazdy moze powiedziec ze policja w tym kraju jest swieta nie znajac realiow xDDDD
Pobierz
źródło: comment_eLUttCxemhicoaIIqSPusil92RnWEheP.jpg
  • 13
@qwertty321: Te, to ja tu chyba jestem normikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proszę cię kwercik xDDD
Pod tym tagiem jest mała grupa dzieciaków co srogo #!$%@? i wcale się nie dziwie że tak to się kończy. Nie znam szczegółów akcji, ale się domyślam jak to mogło wyglądać. #!$%@?/naćpany 15 latek #!$%@? coś na mieście, nie pierwszy raz już z resztą, to jak inaczej może się to skończyć?
@oremio_ dobra, juz nie bede przypominal jak rozmawialem z jakas locha i ktos zadzwonil ze ją molestuję xDDD

(No i gdybym nie byl debilem to by sie policjanci #!$%@? od nas ale musialem ich wyzywac wiec no zalozono mi kajdanki xD bo kwercik taki grozny w #!$%@? agresywny) nie bron tych #!$%@?, jprdl widzialem po jej oczach ze jestesmy dla siebie przeznaczeni i tu mowie serio ech xD

Wiem ze to nieskladnie
@qwertty321: Masz szczęście że nie jestem policjantem i na mnie nie trafiłeś. Bo ze mnie byłby bardzo dobry milicjant. Ja z obywatelem rozmawiałbym miło po ludzku, ale jakby mi taki seba coś burknął, to korzystałbym z władzy jak tylko się da. Byś #!$%@? zgarnął xDDD
Z policją trzeba umieć rozmawiać, to zwykle normalne i fajne typy. A nie cwaniakować jak debil. No i z używek trzeba umieć też korzystać.