Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wczoraj zmarł mi nagle ojciec. Zostałem sam w 60 metrowym mieszkaniu na szczęście jest na mnie od dawna, miałem niedługo swoje kupować na kredyt... Najgorsze że już dawno robił wyrzuty że się wnuków nie doczeka co okazało się prawdą...
    Wstydzę się pogrzebu bo ja stary kawaler bezdzietny lvl 30 wieczny #tfwnogf. Ogólnie to zostawił zeszyt co robić po jego śmierci i mam już gotowe zdjęcia na urnę czarno białe z przepaską taką czarną... Znalazłem go o 1 w nocy w sobotę jak wróciłem od znajomych, wyglądał normalnie jakby poszedł spać, próbowałem renimować mimo że ręce miał zimne... #przegryw #smierc #depresja pokaż całość

odpowiedzi (63)

Ja pierdole, nie wierzę xD siedzę z #rozowypasek w samochodzie i czekam na prom. Jest gorąco jak skurwysyn i duszno, bo jesteśmy w Chorwacji. Ta zaczyna wojnę, że drzwi mają być zamknięte, bo ona nie będzie marzła w przeciągu. Nie pozwoliłem zamknąć drzwi to przykryła się kocem XDDD Na termometrze jest 27 stopni, a powietrze ledwie się rusza, bo nie ma w ogóle wiatru xD
    #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (55)

Ostatnia cyfra po zaplusowaniu oznacza postać z Gry o Tron z którą umówisz się na randkę
    #got #graotron #seriale #heheszki #glupiewykopowezabawy #ladnapani

odpowiedzi (42)