Wpis z mikrobloga

Właśnie miałem wizytę dwóch kobiet, jedna młoda około 20 lat, druga stara moherowa kościelna na etacie. Widząc tę starą już byłem pewny, że znów jakaś kościelna zbiórka, młodej nie znałem. Otwieram drzwi i oczywiście do kupienia święty obrazek bo kasa potrzebna na leczenie małego Kamilka co urodził się z wadą czegoś tam. No to ja w swoim stylu:
- jeżeli rodzina małego chodzi do kościoła, modli się i przestrzega przykazań to bóg sam chłopaka uratuje

Ta 20-latka z rykiem, nie z płaczem ale RYKIEM i łzami wybiegła z klatki. Okazało się, że to matka była tego chłopca. A co ja jasnowidz? Może i przypał, ale mogła jakoś mi to przekazać to bym się powstrzymał. Gdybym nie był takim leniem poszedłbym do bloków obok, bo pewnie dalej łażą i kupił ten święty obrazek. No ale jest jak jest.

#bekazemnie #oswiadczeniezdupy #przypal #bekazkatoli
  • 52
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Halbr: jakby mi miało być szkoda każdego obcego który ma gorzej ode mnie to bym #!$%@? dostał, więc już od kilku lat wypracowalem sobie model życia gdzie wszystko na co nie mam wpływu mam w dupie i dzięki temu żyje mi się lżej.