Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnny_kwadronik:
A ja mam 36 i w sumie cieszę się bardzo, że nie znałem #przegryw wcześniej , bo jak teraz jak widzę o czym młodzież rozmawia i jakie wymagania stawia to chyba tylko sznur by mi został.
A tak żyłem w blogiej nieświadomości i aktualnie mam żonę i 2 dzieci i jest całkiem ok.
Jestem pewny że w 90% #przegryw jest wymówka I usprawiedliwieniem tego aby nie próbować
Na zmianę nigdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@johnny_kwadronik:

Powiem Ci po krotce jak wyglądalo moje życie, bo nawet nie wiem kiedy wyszedłem na prostą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lata studenckie i wcześniej czyli te dwadzieścia kilka lat. Generalnie siedziałem sam w domu grałem w ulubione gry ( RPG) palilem trawę piwerko. ( wzorowy przegryw) miałem dosłownie 2 kolegów z którymi utrzymuje kontakt do teraz ( w zasadzie od podstawówki).
W pewnym momencie zaczęliśmy wspólnie
@johnny_kwadronik: 31, niedługo 32, kilka razy się z tym godziłem, kilka razy dostawałem szału od wegetacji i próbowałem coś zmienić. Był też sznurek po drodze, odpuściłem w ostatnim momencie. Ostatnia próba lvl 29, na zasadzie "niech sie dzieje co chce, mam #!$%@?, ostatni raz, potem najwyżej sznurek na amen" i poszedłem na całość w kilku kwestiach - opłacało się.

Teraz jestem przegryw w proporcjach 30:70, pewnych rzeczy się nie pozbędziesz, chodzę
@KZ_89 Zmechacone ubrania, smutna ciotowata morda, żółte zęby, garb od przesiadywania przed komputerem, unikanie kontaktu wzrokowego z kobietami, ospermione majtki, pogardliwe spojrzenia rodziny, naajeebany ojciec kłócący się z matką, tyrka na podwórku i w szkole, brak wykształcenia i perspektyw, życie w jednym z najbiedniejszych krajów Unii Europejskiej, ubrania pamiętające gimnazjum, renta, stulejka i coraz większe zakola, nieobecny otępiały wzrok, zajady w kącikach ust, brudne paznokcie stóp, 10-letni komputer na którym zacina się
@Luck5: Na korzyść wygrywu - niektóre rzeczy, które robię lub dzieją się obecnie to 5 lat temu wydawały się poza zasięgiem, aż sam czasami w to nie wierzę.
Ale został wewnętrzny strach, dużo mniejszy oraz pojawiają się momenty zwątpienia w siebie - nie wiem czy kiedykolwiek znikną.
Jak u Ciebie ? Pchnąłeś coś do przodu ?
@Zawilecc: Skoro 70:30 na korzysc wygrywu to swietny wynik. Ja przestalem grac w gierki, walic konia i troche schudlem, zamiast tego przegladam nalogowo wykop. Szukam pracy ale kiepsko idzie.
@Luck5: Spoko, początki są trudne, lepiej robić male kroki - dobrze, że zaczynasz od pozbycia się nałogów i zjadaczy czasu. Szukasz czegoś bardziej związanego z wykształceniem ? Może na czas szukania lepiej zacząć robić cokolwiek ?

Może odpuść wykop, ja też się noszę z tą myślą, chociaż zajrzeć od czasu do czasu jest spoko - ale to jak pójść na piwo do ziomków z ławki - możesz nie widzieć ich kilka