Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 897
Protip głównie dla młodych: jak jedziesz w autobusie/tramwaju/trolejbusie/pociągu, masz miejsce stojące i jest tłok, to nie krępuj się i ściągnij plecak i trzymaj go w pozycji wiszącej lub połóż między nogami. Po pierwsze będzie Cię trudniej okraść, po drugie będzie więcej miejsca i nikogo nie będziesz trącać plecakiem jak jakiś ułomny człowiek, po trzecie będziesz mógł łatwiej dostać się do wyjścia/biletomatu nie wkurzając przy tym innych.
Za moich czasów każdy tak robił i to było oczywiste. Kurła kiedyś to było...
#zalesie #protip #mpk
  • 48
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Peterov: @Floyt: starzy są prze*ebani na milion innych sposobów, ale dzisiaj "plecakowy #!$%@?", jak to ładnie ujął @ChamskoCytuje , mnie wkurzył, więc o nim wpis. Była jeszcze madka z wózkiem na środku przejścia bo sobie musiała usiąść, chociaż miała miejsce dla wózka wolne. Oczywiście usiadła na siedzeniu przy przejściu, blokując drugie siedzenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bonwerkz: Ja stoję z plecakiem przy drzwiach właśnie po to żeby go nie zdejmować, a jak ktoś chce wejść lub wyjść, to wychodzę i przepuszczam. Trzeba mieć mózg, a nie narzucać jakieś standardy, bo niedługo ludzie się będą #!$%@?ć o niezdejmowanie plecaka w pustym autobusie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scorcc: nieprawda, jestem zwinny i szybki, spowalniają wymiany baby, które koniecznie chcą zgodnie z savoir vivre wejść pojedynczo pierwsze, nawet raz dostałem #!$%@?, że wchodzę razem z jedną taką żeby było szybciej xD