Wpis z mikrobloga

@bylo_sobie_zycie a jakie to ma znaczenie?
Wyprzedzę Twoją odpowiedź- kiedyś słyszałem "rozmowę" dwóch naćpanych typów. Brzmiała jakoś tak: łebedebe, łeeebedo" i oni myśleli, że się rozumieją i gadali tak kilka godzin.
Inteligenty człowiek wyraża się jednoznacznie- tak by nie było wątpliwości o czym mówi. bo wie, że gdy wyrazi się źle, to nawet profesor uniwersytetu może go źle zrozumieć. Skoro nie uważasz, że w powyższym obrazku coś jest nie tak to jesteś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: to sobie wymyśliłeś przykład xD
Być może trochę cię uspokoję - też mi się ten wpis nie podoba, brak interpunkcji irytuje i autor zapewne mialby problem z pisaniem lekkich tekstów... Ale mam też zła wiadomość - wygląda na to, że przytłaczająca większość nie ma problemu ze zrozumieniem tego króciutkiego wysrywu.
A już zarzucanie komuś niższej inteligencji, bo ktoś rozumie łamana polszczyznę lepiej ode mnie to jakieś wyżyny #!$%@? xD i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dutch: Samuel wylew w telewizji gnój na syna pełnomocniczki swojej żony z którą walczy w sądzie - konflikt interesów to nie jest, ale rodzi wątpliwości czy to się godzi (oprócz wylewania gnoju na osobę prywatną - czyli dziecko Bodnara) w telewizji publicznej finansowanej że środków publicznych
uprawia sobie prywatne wojenki na koszt podatnika? Mam nadzieję, że Kurski wyciągnie konsekwencję w stosunku do swojego wybitnie podłego funkcjonariusza


@szymeg7: Kurski też #!$%@? prywatę w Wiadomościach, głównie swój PR
jak TVP coś robi, festiwal, koncert, transmisję meczu, to zawsze wypowiada się Kurski o wielkim sukcesie telewizji
jak w Wiadomościach jest chwalenie się oglądalnością, to nie jest tak, że dziennikarz TVP przeczyta liczby a na ekranie będzie jakiś wykresik zrobiony przez