Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM watch dogs 1 i 2, mad max, resident evil 2, assassin's creedy wszystkie, devil may cry, metal gear solid o ile jest na pc, warto wspomnieć o assassin's creed 4 osobno (genialna gra o piratach), need for speedy, portal 1 i 2, half life 1, 2 i 3 ( ͡º ͜ʖ͡º), payday 2 (ale najlepiej przez internet, chociaż single też się da), Rayman, heroesy, civilization 6
H3, Gothic


@MrPawlo112: klasyka już dawno ograna :D

Prince of persia z 2008 roku. Fajne takie baśniowe


@Tegi010: świetnie mi się w to grało

Two Point Hospital, Hellblade: Senua's Sacrifice, Frostpunk


@darjahn: 1 sprawdzę, 2 mi się nie podobała, na 3 poluję

zagraj w przygodówki, broken sword, syberię,


@Slamowir: Broken Sword odstrasza mnie trochę graficznie. Syberia została mi ostatnia część.

watch dogs 1 i 2, mad max, resident
@SpiderFYM: jak Ci się X podobał to 11 tez się spodoba. Ma sporo rzeczy do odblokowywania, przyjemny system ciosów, jeszcze lepszy niż w poprzednich częściach. Gram od premiery i dobrze się bawię. Tryb story jest jak dobrze nakręcony film akcji. Jedynie jak chcesz masterować wszystkie techniki to gra potrafi frustrować, bo potrzeba piekielnej precyzji do niektórych ciosów (np idealne zablokowanie ciosu i wyprowadzenie kontry) ale bez tego gra się kapitalnie
Ori and the Blind Forest i Valiant Hearts: The Great War, dodatkowo: Kingdom Come: Deliverance, Prey z 2017, Doom z 2016, Anno 1800.


@Janek_dzbanek: 2 pierwsze świetne, bardzo lubię w ogóle takie platformówki 2D/3D. Kingdom widziałem ale chyba mnie nie przekonuje. Preya muszę kupić i pewnie zrobię to niebawem, Doom fenomenalny w Anno nigdy nie grałem.

Spec Ops: The Line. Genialna fabuła,


@Wobolobo: w życiu bym nie pomyślał. Może sprawdzę.