Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
365034,00-5,01=365028,99

i cyk 300m dodane

Pierwsza piateczka w życiu także jest satysfakcja.
Dodatkowe info, 100m ktore zawsze dodawalem juz mi nie wystarcza, wolno progres idzie, dlatego zdecydowałem sie dodawać 200m. To bylo wyjatkowe 300 zeby cyferki byly parzyste i ladnie wyglądały xd

tak btw #!$%@?ć durnych ludzi z psami prądem po raz enty, dzisiaj bylem swiadkiem i uczestnikiem sytuacja, w której pimpuś skakał obok owczarka nazistowskiego na kagancu a gdy zobaczył jak biegnę to zaczął gonić mnie, czuje lekki niedosyt, że owczarek nie był bez kaganca i nie #!$%@?ł pimpka

źródło: comment_BmRUyjtEQ27nCFmO1OvtuMjya3Bj0bfn.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tuszonyjohny: jest wybierany dystans do czegos, ten jest bodajze od ziemi do księżyca i wspolnymi siłami próbujemy go pokonać. Przebiegniesz kilometr odejmujesz kilometr, przebiegniejsz 20km odejmujesz 20km, po zrobieniu tego dystansu wybierany jest kolejny. Od taka zabawa
@Anty_Chryst: Mnie ostatnio jakiś jamnik polizał po łydce jak przebiegałem obok. Potem mi łydka śmierdziała aż do potreningowego prysznica. Poza tym większość tych psów śmierdzi niemiłosiernie, nie raz i nie dwa musiałem wstrzymywać oddech jak przebiegałem obok. Czemu ludzie nie dbają o te zwierzaki.