Wpis z mikrobloga

@UrwisPan:. @dpc8: No i dobrze. Jak oni uruchamiają to nakręci inne giełdy do tego samego...

Tylko że muszę was zmartwić. To ściema a nie LN. Nie kontrolujesz swoich btc, nie masz kanałów. To coinbase będzie wykonywać tx ln tak naprawdę, ale gorsze jest co innego...

Coinbase to najściślej współpracująca z FBI, regulatorami całym rządem USA giełdą na świcie.
Coinbase niedawno kupiło samo dla siebie jedną z najstarszych i najlepszych firm
@cyberpunkbtc: Panie ja od 2 lat używam Ledgera Nano S. To info o tym podałem ponieważ może korzystnie wpłynąć na spadek fee i popularyzację LN. Bez względu na to co my tu myślimy o Coinbase to jeden z najważniejszych graczy i jego podłączenie do infrastruktury NL to jednak spora rzecz.
@UrwisPan: Ale ja tylko pisze że to nie będzie LN o jakim wszyscy myślą a będzie bardzo ograniczone. Poza tym sam na wstepie napisałem:

No i dobrze. Jak oni uruchamiają to nakręci inne giełdy do tego samego...


Przecież uważam dokładnie to samo...
@atari_XE: Nie - więc ogólnie lipa. Natomiast sam interfejs jest dość prosty po zalogowaniu i dlatego uważam, że nadaje się. Szczególnie, że jest tańszy od WoS czy Bluewallet.