Wpis z mikrobloga

@a-lexis: miałem 3 egzemplarze. 1.8, 2.5 V6 i 2.0 diesel. moim zdaniem 1.6 lekko za słaby ale do miasta wystarczy. fotele twarde? ja miałem jedną na skórach i dwie ze szmacianymi i nie narzekałem, elegancko wygodnie. jedyna wada tego samochodu to tylne zawieszenie i rdza, która atakuje z każdej strony.

No właśnie słyszałem, że polifty bardziej rdzewieją ale miałem jednego polifta tylko.
  • Odpowiedz
@wxx71: widzę zabezpieczyłeś maseke itd ja kurcze nie i wszystko zasyfiło :( no ale człowiek się uczy całe życie choc i tak umiera głupim :| slicznie wygląda no i nie takie stare bmw juz nie przesadzaj :)
  • Odpowiedz
@a-lexis: nic. Auto bylo warte moze z 3000 euro, trzymalem je przez sentyment no i jako tako to bylo moje hobby bo cos tam sobie przy nim pogrzebalem, pomalowalem, odnowilem. Auto mialo pelne autokasko, niestety wina mojej zony. Musze ci to wytlumaczyc od samego dolu. W niemczech masz takie SF-Klasse, czyli lata bezwypadkowej jazdy. Od 1/2 do tylu ile lat masz prawko. Od klasy chyba 8 czy 9 masz juz pelne
  • Odpowiedz