Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki muszę się z kimś tym podzlieć bo nie wytrzymam xDD Pracuję sobie od kilku lat jako informatyk w urzędzie, mała mieścina < 10k mieszkańców. Hajs niewielki ale w sumie większość czasu w robocie siedzę na mirko więc profit ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przed weekendem wezwał mnie do siebie Janusz dyrektor jednego działu, żeby coś mu zrobić z komputerem bo cytuję "wszystko sie długo ładuje i nic nie można zrobić". No ok, czyszczac mu windowsa ze śmieci które ściągał uporczywie przez ostatnie kilka miesięcy zauważyłem że nie wylogował się z poczty xD Z nudów w sumie bo czekałem na zakończenie skanowania i z ciekawości przejrzałem tak pobieżnie co on tam wypisuje.. I co ja znalzłem XDDD Wygląda na to że Janusz posuwa pracującą dwa pokoje dalej Beatkę z księgowości, a z paru wiadomości wynikało że conajmniej dwa razy robili to w samym urzędzie po godzinach XDDD Troche cringe jak to czytalem, bo to taki wiecie, przaśny flirt ludzi po 40tce (chociaż Beatka bardzo zadbana, tak obiektywnie patrząc ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale skisłem potężnie XDDD. Nie dałem po sobie poznać oczywiście jak skonczylem ze to odkrylem, ale porobiłem sobie zdjęcia co lepszych maili i coraz bardziej mnie kusi żeby coś odwalić XD Obydwoje mają normalne rodziny i dzieci z tego co wiem, więc inba w urzędzie była by przepotężna xD Jak myślicie, co robić?

#zdrada #grazynacore #inba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki muszę się z kimś tym podzl...
źródło: comment_eQ0FKvzAw7c6dc5wYg8BOXjvEEwbAJQv.jpg
  • 39