Wpis z mikrobloga

Mam szybkie pytanie do wszystkich pracujących w #uk i korzystających z #revolut ,nie będzie problemu jeśli założę sobie tam konto, zamiast w standardowym? Przyjechałem na 3 miesiące i będzie to dla mnie dużo wygodniejsza opcja, nie wiem jedynie czy w agencjach pracy nie będą mieli z tym problem. #anglia #emigracja #banki
  • 13
@atakpadaczki a więc jestem w Szkocji pracowałem w 2 agencjach i nie miały z tych żadnego problemu, ba nawet jak teraz jestem na kontrakt zatrudniony to nie mieli żadnego problemu aby przelewać na revoluta dopuki nie dostanę ninu i założę konto w banku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@atakpadaczki:

Tak jak pisze @Akira revolut korzysta z nr kont i skarbca jednego z najwiekszych banków w UK Lloyds Bank. Pracodawca nie jest w stanie po podanym numerze konta stwierdzic czy to Revolut czy bank angielski i normalnie przelewy dochodzą. Ja robiłem przelewy z Revoluta na inne nr rachunkowe banków angielskich i nigdy nie było problemu i w drugą strone też gdy mi robili.
@atakpadaczki: po to powstały takie twory jak Revolut (2015 rok) czy Monese (2013 rok) bo był problem z tym zameldowaniem itp. Do pary z Revokltem polecam Ci mi c właśnie Monese bo jeszcze jest promocja że dają premium na 3 miesiące zebys np ominął limity wypłat z Revolut ;) Więcej info https://www.wykop.pl/wpis/41628401/kod-na-premium-do-monese-wazny-3-miesiace-normalni/ A dodatkowo dają 15 funtów na start i darmowa wysyłkę karty jak podasz kod z mojego profilu