Wpis z mikrobloga

@4pietrowydrapaczchmur: @mrzonek: @Wodzigrzmot: @Crazy_summer: słusznie, w większości przypadków jest to moda. O ile do starych samochodów wróciłbym, o tyle do wyglądu typu windows Xp już nie. Faktycznie, według mnie windows zmienił się na gorsze (zapomniałem, jak wygląda 10).
Design nie równa się ładność. Precyzuję: niektórym ludziom podoba się deisgn niektórych rzeczy. W takim przypadku, ci ludzie mogą powiedzieć, że według nich jest to dobry design, ładność.

Chyba jest
@halogen12v: Wygląd przeglądarek niestety zmienia się na gorsze, dużo bardziej podobała mi się Opera sprzed pięciu lat, ten nowy Chrome jest tylko minimalnie mniej brzydki niż poprzedni
@halogen12v: @Aerin: plus jeszcze jedno - często mocno wybiegamy nie znając zupełnie sytuacji firmy / produktu / klientów docelowych. Ile razy to ja słyszałem ktoś się wypowiada na temat czegoś, że jest gorsze, a w sumie nie wie jak to wygląda od środka ;) Powiem tak - żadna porządna firma raczej nie będzie pakować pieniędzy w coś, co tych pieniędzy nie mnoży. Bo jakby to przykre nie było, w końcu
@Aerin: @halogen12v: ja mam awersję do zaoblania wszystkiego i robienia cukierkowym.
Nadal na Firefoxie mam classic theme restorer by był kwadratowy jak na stary FF przystało.
Stary design stron również mi sie bardziej podoba. Jest bardziej przejrzysty i pobiera mniej zasobów. Wprost nienawidze wchodzić na strony przeładowane flashem gdzie wszystko jest animowane.
@4pietrowydrapaczchmur: o, to ciekawe.
Ja też nie lubię bardzo cukierkowych stron. Wolę te proste, przejrzyste, w których stylowanie poszczególnych elementów powala. Ewentualnie mała intetakcja z użytkownikiem poprzez proste animacje. Aha i musi taka strona działać szybko.