Wpis z mikrobloga

@Revmir: takie tam ploty jak stare baby pod kościołem xD Każdego nielubianego można dyskredytować tego rodzaju sugestiami. A wystąpienie mocne ale pewnie dlatego, że pomyślane na pubowy wiec. Porównanie do zwierząt gra oczywiście na kulturowych negatywnych konotacjach z tym związanych ale dość precyzyjnie tłumaczy skąd takie stwierdzenie i ma sporo racji.
@Revmir: to wciąż tylko ploty. Tak czy inaczej, gdyby miał zostać premierem/prezydentem tobym się może nad tym zastanawiał, bo czyniłoby to z niego osobę podatną na zakulisowe naciski, a tak? Co to ma do rzeczy w ogóle? Swoją drogą lewica powinna chuchać i dmuchać na takich Korwinów i Berkowiczów, bo sterują maszynką do politycznej neutralizacji prawicowej młodzieży.
@ZachariaszGrundbaum: niestety z lewicą jest ten problem, że na pierwszy rzut oka, na poziomie językowym wartości te wyglądają fajnie i szczytnie, ale jak się zastanowimy nad ich realnym znaczeniem to zobaczymy, że są w rzeczywistości swoimi antytezami. Dlatego ludzie inteligentni mają prawicowe poglądy, a na lewicowe bajki łapie się albo infantylna młodzież albo osoby płytkie intelektualnie.

Najbardziej jaskrawym przykładem z wymienionych przez Ciebie kwestii jest tolerancja. Przekucie jej w nowomowie na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@4tek wiekszosc kadry akademickiej ma lewicowe poglady, poza tym badania wykazuja ze w takich Stanach Zjednoczonych osoby glosujace na partie demokratyczna (bedaca odpowiednikiem lewicy w Europie) maja przecietnie wyzsze IQ, wiec nie wiem na jakiej podstawie zakladasz ze ludzie inteligentni maja tylko prawicowe poglady,
zabawne ze piszesz o tym ze lewica wypaczyla swoje wartosci, a nie zauwazasz jak prawica wypacza nauki Jezusa, ktory przeciez mowil o pomocy biednym i szacunku dla drugiego
niestety z lewicą jest ten problem, że na pierwszy rzut oka, na poziomie językowym wartości te wyglądają fajnie i szczytnie, ale jak się zastanowimy nad ich realnym znaczeniem to zobaczymy, że są w rzeczywistości swoimi antytezami


@4tek: No właśnie tak jest w korwinizmie. Berkowicz #!$%@? o wolności a w rzeczywtistości propouje ustrój ciężko niewolniczy.

Dlatego ludzie inteligentni mają prawicowe poglądy


@4tek: Kolejna bzdura wyssana z dupy Korwina.

a na lewicowe
Dlatego ludzie inteligentni mają prawicowe poglądy, a na lewicowe bajki łapie się albo infantylna młodzież albo osoby płytkie intelektualnie.


@4tek: Wierutna bzdura.

Właśnie w tym rzecz, że inteligencja idzie w parze z "lewicowaniem".
Prawica, szczególnie w Polsce to ignorancja, zacofanie, brak wiedzy.

Typowy kibol to jednak jest prawicowiec :)
Dziś chcąc być "tolerancyjnym" np. dla gejów nie masz prawa powiedzieć, że cie brzydzą i ich nie lubisz. Prawdziwe znaczenie tego słowa przetrwało w sferze pozaideologicznej - np. to że toleruję to, że palisz papierosy (przykład, pewnie nie palisz) nie oznacza, że uważam że fajki są fajne i że nie mam prawa mówić jakie to badziewie.


@4tek: Porównanie ludzi do papierosów to oznaka niewielkiej inteligencji.

Powiedzenie, że obrzydzają mnie katolicy jest
@Probz: W sumie śmieszne jak Berkowicz tak #!$%@? o tym jak to chce wolność podarować ludziom...

Ludzie: Na czym polega ta wolność?

Berkowicz:
- obniżenie płacy minimalnej
- wydłużenie czasu pracy
- likwidacja płatnych urlopów
- likwidacja powszechnego szkolnictwa dla dzieci niezależnie od finansów rodziców
- likwidacja demokracji

Ludzie:
Co #!$%@?? To ma być ta wolność?

Berkowicz: Ludzie nie chcą wolności :( chlip chlip
wiec nie wiem na jakiej podstawie zakladasz ze ludzie inteligentni maja tylko prawicowe poglady,

@ZachariaszGrundbaum: Rzuć sobie okiem na te badania jeszcze raz, to zobaczysz, że zdecydowanie najbardziej inteligentni ludzi mają poglądy libertariańskie.
A z partii ocierających się o próg partie Korwina zawsze były najbliżej tych idei.