Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
O kurde ale fart xDDD

Dwa tygodnie temu #!$%@? byłem i oddawałem rower #veturilo #warszawa na stacji gdzie nie było stojaka wolnego. Zapomniałem jedynie przypiąć roweru do stojaka czy innego roweru a po prostu go oddałem przez aplikację chyba xD i ładnie postawiłem obok innych rowerów. Bo co się może stać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i następnego dnia dostaje maila z BIURA BEZPIECZEŃSTWA VETURILO że ogólnie rower zniknął na zawsze że blokada konta na dwa tygodnie i Sztum murowany a ja już się srałem ze będę musiał płacić 2000 cebulionów za Veturilo ( ͡° ʖ̯ ͡°) dwa tygodnie niepewności minęły i dziś mi odblokowali konto, sygnał to jest tego że rower znaleźli i jestem czysty.

Także mam nauczkę bo faktycznie #!$%@?łem bardzo mi z tego powodu przykro i gdybym był Japończykiem to bym popełnił rytualne Bukkake jak cesarz Tiramisu.

Pozdro i z fartem rowerowe świry miłego piątku PJONTKA

#rower #zlyczlowiekzemnie #wstydliwewyznania #truestory
Pobierz g.....i - O kurde ale fart xDDD

Dwa tygodnie temu #!$%@? byłem i oddawałem rower #ve...
źródło: comment_KZUPCCVC1nObVyJTxtpX4kiXTGC0w85j.jpg
  • 8
@Wykopaliskasz : Zależy, gdzie mieszkasz. Te z nowych systemów już wszystkie mają GPSy. Nie innej możliwości, bo rowery można zostawiać w dowolnym miejscu poza stacjami i wyszukiwać na mapie w aplikacji albo na stronie internetowej.

W jakim mieście tak jest?