Wpis z mikrobloga

@posamplowany_mozg:
Jak twierdził zdobywca tych legendarnych spodenek - "największa gildia na serwerze zaproponowała mi 50kk za te spodnie, jednak nie były one na sprzedaż, więc gildia ta popsuła mi grę. Skończyłem z tibią, a spodnie wyrzuciłem do wody". To by się zgadzało, bo nikt do dziś nie jest w ich posiadaniu, ale kto wie ;)
@posamplowany_mozg @OnlineTrader: Albo po prostu leżą gdzieś schowane. A jeżeli nie to nie zdziwiłbym się, gdyby nagle cipsoft dał "komuś" tego itemka, że niby ktoś go zawsze miał; takie sztuczne podtrzymanie legendy. MLS dopiero niedawno znów się ukazał, bo od 2016 niewiadomo było gdzie jest. Aktualnie na Firmerze - ma je Jazzam. Blessed shield parę lat temu też była na Antice (niejaki Sheepyy, miał też wtedy Crown i właśnie owego MLS'a).
Nooser - @posamplowany_mozg @OnlineTrader: Albo po prostu leżą gdzieś schowane. A jeż...

źródło: comment_G5e6J59RLGn6XbDgGs6SDxnYmlavzPOd.jpg

Pobierz
@Nooser: No dokładnie też uwielbiam temat starych rare itemsów, mam nadzieje, że cipsoft nie zrobi żadnego questa ani bossa który bedzie dropił itemy typu golden helmet bo to byłby dramat. Swoją drogą orientujesz się ile jest golden helmetów?
@posamplowany_mozg: Myślę, że nikt dokładnie nie wie ile sztuk, bo w czasach transferów na inne serwery ciężko takie coś udokumentować. Wiadome jest, że Golden Helmet spadł jeden z Daemona świeżo po update, w którym zamieniano rarki (E-Plate, golden helmet, fire sword) na (chain armor(?), steel helmet, sword). Zaraz po ssie Galadriiell poleciała zabić owego Daemona (nie mylić z Demonem), spadł g helmet i zaraz po tym dropie cipy ogarnęły, że znów
@posamplowany_mozg: Nic tylko żałować, że nie grało się w tamtych latach. Gra miała tyle bugów, że działy się takie cuda :P Z drugiej strony można było się dorobić o ile się założyło, że ta gra będzie istniej przez kolejne 20 lat ;p
p.s ostatnio na monzie golden helmet poszedł za 750kk, sprzedał go prawdopodobnie Dash Gaskett, 1140+ ed, obecnie posiada golden outfit (1kkk)

edit: zdjęcie zrobione jakieś pół roku temu jak
Nooser - @posamplowany_mozg: Nic tylko żałować, że nie grało się w tamtych latach. Gr...

źródło: comment_6wKbBiLmOyvhSaSUrJSsbuKr8Yc90Urs.jpg

Pobierz
@Nooser: @Nooser:
Ja jednak myślę, że było to trochę inaczej. Kiedyś normalni gracze z naszej gierki, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniali się do rozwoju gry lub po prostu robili klimat mieli bardzo dużo do powiedzenia. Już nawet nie chodzi mi o jakieś spotkanka z gamemasterami, bo jak wiadomo mogli oni tylko teleportować się po mapie, nie mogli nic stworzyć, czy podnieść, jednak niektóre gildie miały bardzo dobry kontakt z samymi
@OnlineTrader: Wiem co masz na myśli, bo wielokrotnie miałem taką rozkminę. Czar pryska jak sobie pomyślimy jaką historię mają te wszystkie itemy, albo jak łatwe kiedys były do zdobycia tylko nikt nie mógł się spodziewać czym staną się za naście lat. Przykład 5 tomów "Mistycznych Sekretów Tibii". Grey Tome respił się kiedyś w Mintwallin, później sławna gildia Mercenarys dostała go w nagrodzie w Meczu Tibii 2004. Green Tome był na Isle
Nooser - @OnlineTrader: Wiem co masz na myśli, bo wielokrotnie miałem taką rozkminę. ...

źródło: comment_2b8BQC7P9H2dKAPabAGtl8PJDTjo6pyR.jpg

Pobierz