Wpis z mikrobloga

@WiejskieChipsy Odpisuje teraz bo w sumie to chce mi się teraz
#!$%@? nie piecze

Fajnie być białym, zwłaszcza u nas w regionie
Kozak być hetero

Nie jestem turbo lewakiem, a nawet jestem katolikiem

Według mnie całe to okay na wykopie (zwłaszcza pierwsza edycja) to walka z wyimaginowanym wrogiem i masturbacja do swojego światopoglądu, orientacji politycznej

Polska jest krajem dosyć mono etnicznym, może nie tak jak w Polsce Ludowej, latach 90 czy 00 ale zasadniczo jest.
A ogromna większość mniejszości czy grup etnicznych gdzieś tam czujących jakąś odmienność jest biała i to tak europejsko tj. Ukraińcy, Niemcy, Ślązacy, Kaszubi itd.
Mniejszości "kolorowe", zwłaszcza wyraźnie kolorowe to margines i nie słychać znikąd jakiś roszczeń ani w ogóle nie jest to nasz problem. Patrz USA albo Europa Zachodnia gdzie takich mniejszości jest sporo a i lewica jest zdecydowanie silniejsza.

Wątpię by nawet te skrajne środowiska miały u nas, w naszych realiach coś do białych.

Co do hetero to no można się gdzieś tam dopatrywać wśród tych środowisk LGBT jakiś wykręconych poglądów o nwm wyższości albo nadmiernego promowania, ale i tak nie sądzę by w życiu publicznym był z tym problem i by osoba hetero się mogła poczuć jakkolwiek gorsza albo po manifestacji że jest hetero być atakowana
  • 2
  • Odpowiedz