Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić co to jest ta cała "technologia #keshe" o której ciągle wspomina #podlecki?
Coś tam podłubałem i znalazłem jakieś urządzenie do produkcji tlenku miedzi (chyba?) i pełno dziwnych słów typu Magrav, Gans (to chyba "gaz w stanie nano" - cokolwiek to znaczy) czy długopisy leczące.
Mam jednak wrażenie, jakbym czytał kryminał od środka.
Brakuje mi jakiegoś wstępu co to w ogóle jest to całe "keshe"? Jak tłumaczą działanie tego czegoś i jak to mierzą?
#ezoteryka #pseudonauka #foliarze
  • 9
@Mala_Kozka: oznacza wlasnie to co mowisz
tlenki miedzi, cynku i czegos tam jeszcze, nazwali gansami i sprzedawali te bajeczke ludziom bez edukacji
magrav mial byc urzadzeniem do wolnej energii - zainstalowany w domu mial obnizac koszty pradu o polowe xD
dlugopis leczniczy to drut miedziany, opalony palnikiem i zanurzony w sodzie kaustycznej xDD

a to wszystko mozna zmierzyc... wahadlem! ponizej masz filmik podleckiego, gdzie udoskonala technologie keshe, laczac ja z radiestezja
KolejnyWykopowyJanusz - @Mala_Kozka: oznacza wlasnie to co mowisz
tlenki miedzi, cyn...
@Mala_Kozka: foliarska technologia co nie działa - ogólnoświatowy trolling czy #!$%@?.
Z mojej wiedzy na temat foliarzy - to punktem początkowym jest jakiś Mehran Keshe(chyba ten typ co na filmiku @Hand_Solo) - naukowiec wyklęty co to wynalazł wynalazki które dadzą ludzkości zdrowie i darmową energię, ale sprzymierzone siły Żydów/ masonów/agentura/koncerny farmaceutyczne/paliwowe i elektryczne nie chcą dopuścić aby ta technologia się upowszechniła. Zbierają jakieś tam fundusze na instytut Keshe w Ghanie
QBA_ - @MalaKozka: foliarska technologia co nie działa - ogólnoświatowy trolling czy ...
@Mala_Kozka: Newagowska sekta, nastawiona na krojenie baranów. Założył to jakiś irańczyk o nazwisku Keshe, ścigany już w wielu krajach za oszustwa, doprowadzenie zabiegami pseudoleczniczymi do śmierci itd. Sekta licznie odwołuje się też do wierzeń hinduskich.