Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co zrobić jeśli w sobotę zrobiłem doładowanie revoluta za 100zł i w historii na ING mam to zaksięgowane, po czym we wtorek poszło drugie doładowanie za 100zł które w tytule ma datę na sobotę, a datę transakcji wtorkową. Tylko w sobotę dostałem 100zl doładowania konta, a transakcje poszły 2. W sobotę i wtorek, z czego ta wtorkowa wcale nie doładowała mi konta i zrobiła się kompletnie sama. Nawet bym tego nie zauważył gdyby nie to że w ING moje konto wylądowało przez to na minusie.
Tldr Doładowałem raz, zabrało mi dwa razy.

  • 9
@Matrik90 to ja miałem lepiej. Doładowałem revoluta przez ING o 200 zł. Z revoluta przerzuciłem to na inną walutę. Dzień później (przedwczoraj) dostaję powiadomienie z ING, że 200 zł wróciło na konto...z Revoluta. Nie wiem ocb. Cudowne rozmnożenie.
@Matrik90, @ziuaxa proszę, skontaktujcie się z nami - sprawdzimy informacje w systemie. Jesteśmy dostępni: na czacie w Moim ING (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-00:00, w soboty od 8:00-22:00) lub telefonicznie pod numerem: 32 357 00 69 (infolinia jest czynna 24/7) :)