Wpis z mikrobloga

@Koloses są rzeczy, których mówić nie należy, bo i tak nic nie zmienia. Ewentualnie można mówić o nich w inny sposób, typu "hej anon, koleżanka mówi że super zrobiła jej zmiana okularów na soczewki, może też spróbujesz, zobacz że na stronie xxx nie jest to wcale drogie". Tym sposobem możesz poprawić czyjś wygląd, ale komunikat "jesteś brzydki" nie sprawi że będzie piękny, zatem mówienie o tym jest wyłącznie szkodliwe. Właściwie go tym
@simsyletlansmisja: Ja #!$%@? co za użalanie się. Normalne zachowanie, sam byś nie chciał tworzyć związku z kimś do kogo nie czujesz żadnego pociągu seksualnego. Związek bez seksu się prędzej czy później #!$%@?. Nie można oczekiwać ze każdą dziewczynę będzie podniecać inteligencja i zaradność faceta XD Powiedziałbym ze to wręcz rzadkość. Zwykły kosz, powiedz koledze żeby się nie mazgaił tak.
są rzeczy, których mówić nie należy, bo i tak nic nie zmienia. Ewentualnie można mówić o nich w inny sposób, typu "hej anon, koleżanka mówi że super zrobiła jej zmiana okularów na soczewki, może też spróbujesz, zobacz że na stronie xxx nie jest to wcale drogie".


@typiara_z_wykopa: @typiara_z_wykopa: Tak, okłamuj brzydala i dawaj mu #!$%@? rady typu soczewki na krzywą mordę a on będzie myślał, że może u Ciebie szansę
Przynajmniej prawdę powiedziała zamiast lecieć w #!$%@? jak większość różowych i za to propsy.


@Koloses: No ale mimo wszystko to jest #!$%@? podejście. Chciała spróbować z nowym gościem i napisała mu, że w sumie to jej się nie podoba i szkoda, że nie może zrobić hybrydy z niego i jej ex. Co do #!$%@?, to nie jest targowisko niewolników. Plusy za szczerość, ale o wiele więcej minusów za przedmiotowe traktowanie ludzi.
Właściwie go tym wykastrowala


@typiara_z_wykopa: bez przesady, musiałby być nie wiem jak słaby psychicznie, żeby coś takiego było w stanie mu naruszyć psychikę jakoś poważnie.

ą rzeczy, których mówić nie należy, bo i tak nic nie zmienia. Ewentualnie można mówić o nich w inny sposób, typu "hej anon, koleżanka mówi że super zrobiła jej zmiana okularów na soczewki, może też spróbujesz, zobacz że na stronie xxx nie jest to wcale drogie".
@jv6kub: @Lucz3r: Przynajmniej napisala mu prawdę a nie „Wiesz, ja bym chciala żebys byl dla mnie kims wiecej niz chlopakiem - najlepszym przyjacielem”, „chyba nie szukam zwiazkow” a za tydzien bedzie z innym chlopakiem.
@johny-kalesonny: otóż to. Kwestia tego też, że nie wiemy jak długo ta znajomość trwała, jeśli bardzo krótko 1/2 spotkania, to w sumie ok, poza tym, że rzeczywiście mogła sobie darować tekst o tej hybrydzie, ale powiedzieć, że chodzi po prostu o wygląd.
Jeśli dłużej, to kolejna #!$%@?ęta, która sobie frajera znalazła do latania za nią, zamiast od razu mu wyjaśnić sytuację.
@TestoDepot nikt nie mówi że należy kłamać, tylko po prostu pewnych rzeczy nie mówić, nie przeginaj też w druga stronę.

Ten przykład z soczewkami, który przywolalam wyżej, sama zastosowałam kiedyś na pewnym mało atrakcyjnym gościu. Dodatkowo udało mi się wplesc poradę, by skorzystał z usług ortodonty, której posłuchał. Ostatecznie nam sie nie udalo, ale ekspresowo znalazł sobie inną dziewczynę i wierzę, że te zmiany mu w tym pomogły:)
Najlepiej jest właśnie mówić wprost, po co tak okrężnie? Nikomu się nic nie stanie, a że przez chwilę komuś będzie przykro


@TestoDepot: Serio tutaj nie wiem - jeżeli ktoś ma takie genialne przemyślenia, że połączyłby cechy jednego człowieka z ciałem swojego ex, to imho lepiej coś takiego zachować dla siebie. Szczerość się ceni, ale to jest #!$%@? głupi tekst.

Jeżeli chodzi o sam związek, to imho wino OPa. To jest też,