Wpis z mikrobloga

@DenverPn: kupiłbym to z allegro bo jednak 100zl tańsze a wydaje mi się że też jeden bok możesz odkręcić i dziecko większe będzie miało swobodny dostęp a spać tam może spokojnie 2-3 latek wtedy. Ja miałem takie z allegro sosnowe, też jest dostępne na aukcji bez szuflady, wytrzymało trójkę dzieci i oddałem dalej.
  • Odpowiedz
@DenverPn: szuflada na pewno rzecz spoko, jak zauważył @acidd. Mnie na niej pierwotnie bardzo zalezalo, niestety ze względów praktycznych musialam zrezygnować. Mam za to pod łóżeczkiem pojemnik na zamek i też jest git.
  • Odpowiedz
@DenverPn to z Ikei będzie raczej lepszej jakości, z allegro możliwe że trzeba będzie przeszlifować. Ale ogólnie brałbym tańsze. Dla drugiego dziecka w ogóle kupiłem używane z olx. Fajna opcja to płozy do bujania które można kupić i przykręcić, zależy od dziecka ale u mnie się sprawdzały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DenverPn: uważaj na te bajery, łóżka z Ikea są bezpieczne (jak się coś dzieje to Ikea wycofuje produkt na całym świecie) a niektóre bajery zwiększają ryzyko śmierci łóżeczkowej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DenverPn: mordo jeśli tylko masz miejsce, to bierz większe, 160x80 na przykład. W małym dziecko szybko zacznie się odbijać i będzie jak w klatce. Dopłacisz stowe czy dwie, I możesz wziąć takie, które możesz przerobić na normalne małe łóżeczko, to starczy na kolejne 2 lata
  • Odpowiedz