Wpis z mikrobloga

Jak wygląda GG teraz? używam go od lat i raczej nie przestanę ponieważ mam dużo konferencji z gier i ze znajomymi ale kolezanka mi pokazała jak wygląda jej typowa z nieznajomym typem

Typ: Hej
Kolezanka: No hej :D
T: Zb?
K: Nie
T: to czego tu szukasz?
K: pisze ze znajomymi?
T: Ja #!$%@? nara dziwko
xDD
potem zapytałem innej koleżanki która miała swoje zdj na avatarze to mówiła ze dziennie miała 99+ wiadomości i każda treść podobna wiec ustawiła ze od nieznajomych wiadomości nie dostaje xD
#gg #spermochlip #takaprawda
  • 10
@dancza2: jakies 10 lat temu poznałem mega fajne osobny na gg, i dwie dziewczyny które były porządne i fajne ale się nam nie ułozyło, ale napewno nie był to komunikator do ruchania, bo do dziś utrzymuje kontakt z wieloma osobami które tam poznałem i jest super z wieloma się spotkałem... a 50 stuleje jebia ten komunikator xD do siostry mojej kolezanki 15 letniej pisały typy po 50 lat+ xD
@jasmi_n: jak sam napisalem poznałem tam dwie swoje byłe dziewczyny i było super a potem sie #!$%@?ło ale nadal sie przyjaznimy i jest super, ale to było jak mówie lata temu xD ale nie ma co ukrywać wielu spermiarzy lub co gorsza starsych panów wyszukują w swoim mieście 15 latki i proponują im różne gówna za kase, ewentualnie losują osoby a jeśli masz status Poggadam to losuje cie z automatu