Wpis z mikrobloga

@4x80 Sprawdzę czy jest poprawa. Jeśli dalej będę czuł dyskomfort, to spróbuję twojej metody. Jeśli mnie pamięć nie myli to komuś to proponowaleś, ale raczej nie odnajdę. Mógłbyś mi przypomnieć orientacyjny czas i temperaturę?
. Mógłbyś mi przypomnieć orientacyjny czas i temperaturę?


To zdjęcie poglądowe moich rolek, ich nie musiałem grzać. Rolki mają iść koniecznie z szynami ale bez kółek, za mało miejsca i szkoda smaru/oliwki. Piekarnik ma mieć grzanie z grzałkami w ściankach, nie na wierzchu bo spalisz. Nowoczesne piekarniku już takie są. Temperatura to ja próbkowałem i na 90 stopniach co zalecają nic się nie działo z plastikiem skorupy więc u mnie w piekarniku,
Pobierz 4x80 - > . Mógłbyś mi przypomnieć orientacyjny czas i temperaturę?

To zdjęcie pogl...
źródło: comment_2ganU5bQtZ9LsrwLDs6rsQsLQqF0BluK.jpg
@4x80 Dzięki. Wieczorem będę wiedział czy grzać piekarnik. U mnie problem występuje jedynie z kostkami wewnątrz . No tak cholernie boli, że po niecałej godzinie jazdy odechciewa się wszystkiego. Chcę o nie zawalczyć, bo nie licząc tego miejsca, leżą świetnie:)
@4x80 Zdecydowanie amator. Spróbuję wiązać tak jak proponujesz. Do tej pory robiłem to siedząc , z kółkami na podłodze. U mnie jest przeciwnie - kostka nie lata , tylko wydaje mi się, że albo jest ściskana, albo może za głęboko wchodzi i powinienem spróbować położyć coś pod piętę. Albo jedno i drugie. W każdym razie skutecznie odbiera przyjemność z jazdy. Z tego co udało mi się znaleźć, widzę, że nie tylko mnie
@encart30: No skoro jednak to zdążyłeś przeczytać he nhe, stopę regulujemy rozmiarem rolek, linerem, wkładką w linerze lub pod linerem oraz co polecam footies. Twoje rolki mogą mieć ''amortyzator'' na rzepa pod piętą ale nie jestem pewien. Do tego sznurowanie i zagadka rozwiązana dlaczego stopa w skorupie lata i się obciera. I pamiętaj, po godzinie jazdy stopa czy tak czy srak jest odżywiona krwią i tlenem więc jest większa/opuchnięta więc wszystkie