Wpis z mikrobloga

  • 46
Wszyscy święci, a sny są zrobione z pochylonych nekromantów. Śpiewają bananowy przegub zbliżając się zbytnio do konstelacji na ogolonej głowie. Deszcz żab się skończył, rozpoczyna się deszcz krwi. Dokończam i znikam! Całe miasto to obraz na sztabie. Tęsknił do smaku (…). Widziałem to w skorodowanych metalowych dachach jej włosów…

#maxpayne #codziennymaxpayne
Garztam - Wszyscy święci, a sny są zrobione z pochylonych nekromantów. Śpiewają banan...

źródło: comment_jq6ARSTpVqyP8PJOZXHHtGLdfx2ZI3Zb.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Garztam: Czas spowalniany, paranoiczne wrażenie, że ktoś kontroluje każdy mój ruch!
Gdyby to było w innym miejscu w grze np. w dokach albo w hotelu, to nie robiłoby to takiego wrażenia, ale akurat w tamtym miejscu jest idealne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@SnowFox Prawda niczym zielony ogień płonęła w moim umyśle. Informacje o uzbrojeniu wiszące w powietrzu, widoczne kątem oka. Niekończąca się strzelanina, czas spowalniany, żeby pokazać moje ruchy. Paranoiczne wrażenie, że ktoś kontroluje każdy mój ruch… Byłem bohaterem gry komputerowej! To zabawne, ale nie mogłem sobie wyobrazić nic gorszego!

Ja chyba dopiero za 4podejsciem do gry, odkryłem że mogę odebrać ten telefon, albo przeczytać ten list ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@SnowFox ja pomyślałem że to tylko taki efekt, żeby ten sen był bardziej klimatyczny. Klaustrofobiczne pomieszczenia, płacz dziecka i ten dzwoniący telefon
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@SnowFox działało, ale młody byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) 6 lat to możesz mi wybaczyć. Za pierwszym razem nawet nie wiedziałem o tych przerywnikach, a potem i tak je przewijałem bo chodziło tylko o rozwałkę
  • Odpowiedz