Wpis z mikrobloga

Kolejny transfobiczny fake news. https://www.wykop.pl/link/5044925/
Pan "prawicowy gej" nie ma zwyczajnie wystarczającej wiedzy.
- Chłopiec ma diagnozę od lutego/marca 2019 roku od różnych specjalistów, a nie od miesiąca. Dowody - 1, 2.
- Od 10:46 mówią o filmiku, na którym matka mówi do niego Zosia. Filmik został opublikowany na YT w czerwcu 2019, ale nagrany w czerwcu 2018. Sami zauważają, że dziecko inaczej wygląda.
- Zbiórka nie jest żadnym "szwindlem". Na końcu (od 21:00) mówią o transpłciowości jak o "ideologii", pokazując bardzo małą wiedzę.
- Polecam również ostatni wywiad z mamą Bartka.

#tysiacurojenniezaleznychmediow #urojeniaprawakoidalne #informacjanieprawdziwa #neuropa #lgbt #transblogasek #fakenews
  • 23
@komio: Ledwo zaczęło mówić, lecz nie na podstawie tego, co mówi, ale na podstawie zachowania i innych aspektów specjaliści wyrażają opinię o prawdziwej tożsamości Bartka.
@hanka_jeszcze_dziewica: Tak, nie wystarczy być gejem, aby wypowiadać się w temacie transów jako spec.
Gej Waldek nie jest specjalistą w dziedzinie. Waldek może się wypowiadać, ale nie jako spec, bo nim nie jest.
@hanka_jeszcze_dziewica: Wyłapałem subtelną ironię, ale nie bawię się w subtelności, bo nie tylko ja czytam to, co inni piszą. Komentarz nie jest tylko dla Ciebie, bo odpowiedziałbym w prywatnym wątku.
Jakoś nie dziwi mnie, że tego nie wyłapałaś i nie wstawiasz przecinków przed "że".
ale na podstawie zachowania i innych aspektów


@976497: iksde nie jeden pieciolatek na wsi rozgniatal slimaki albo nasmuchiwal zaby albo rzucal kamieniami w psy i koty - do sztumu z nimi bo to potencjalni mordercy i psychopaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@976497: aaaa czyli jak dziecko bedzie mowic ze jest psem to bedziesz je karmic zepsuta kielba i trzymac w budzie? Xd pasuje wam do narracji transeksualistow wykletych w innej plci zakletych i bedziecie sie tego trzymac nawet kosztem biednego dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@komio:

dziecko bedzie mowic ze jest psem to bedziesz je karmic zepsuta kielba i trzymac w budzie?


Przecież wyraźnie napisałem, że nie ważne co dziecko będzie mówić w takim stopniu, jak ważne jest jego zachowanie i inne aspekty.
A jeśli karmisz psy zepsutą kiełbasą, to najpierw zastanów się nad sobą.
mówią o transpłciowości jak o "ideologii"


@artpop: Uznanie pewnych rzadkich statystycznie zaburzeń za normę nie jest bynajmniej nauką. Zresztą AFAIK T jak trans wciąż jest uznany za zaburzenie rozwoju płci.
A pomysł bezpłciowego wychowania dzieci (żeby sobie mogły wybrać) jest szkodliwą, idiotyczną ideologią. Czym innym?

O tym mowa w materiale.
że nie ważne co dziecko będzie mówić w takim stopniu, jak ważne jest jego zachowanie i inne aspekty.


@976497: typowe odbijanie argumentu przez czepianie sie semantyki xd
To jak bedzie szczekac i ganiac patyki? Wtedy w budzie zamkniesz? Xd


O mamuniu napisz cos jeszcze mialem smutny łikend ale mi juz lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@komio:

To jak bedzie szczekac i ganiac patyki? Wtedy w budzie zamkniesz?


Jeśli zamerda ogonem, będzie miało sierść, a lekarz nie przyjmie i wyśle je do weterynarza - to nawet wtedy w budzie nie zamknę. Niech sobie lata szczęśliwie po podwórku. Wychowam jak swoje :]
@976497: typie widać że trollujesz. Czyli żeby być psem musi mieć ogon i sierść, ale żeby być chłopcem to już niepotrzebny benis. Nie wstydzisz się hipokryzji?