Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie,
Mam pytanie. Serio.

Ten co bije matkę prawdopodobnie(!) wychodzi z ZK około 5 sierpnia. I gitarka okey.
Wyjdzie, nie wyjdzie - się okaże.
Niemniej - z tego co pamiętam fatalny w skutkach dla ww. okazał się strim z 16 stycznia. Około marca była pierwsza rozprawa, wiemy jak się zakończyła. Z tego wzgl. zakładam, że kolejna odbyła się kiedy tuczenko siedzial w ZK.
I otóż to moje pytanie :
- czy takowa się odbyła? W sensie wiem, że nikt wróżem nie jest, pytam w owym sensie "technicznym" bo się nie znam. Czyli - kiedy osadzony oglada świat zza krat to w takim przypadku rozprawa jest oddalana, odbywa się poza jego obecnością....czy ba! owy jest dowożony?

Bo nadejdzie piaty sierpnia , wiele osób na tagu się zajara, że to już, już! Tucznik na wolności. Ale co z tego? Jak ma się jego wolność do strimowania czy przekazywania jakichkolwiek informacji?

Dzieki!

ps. Nessia/martyna/królowa oraz transagness and pianistka - macie coś do powiedzenia to mówcie a nie włączacie czaty i robicie sobie #!$%@? jak debilki w podstawówce. Tak kretyńskie, że aż nikt nie komentuje. Stare dupy jesteście ruszcie troszkę tym czymś czym się wam szyja kończy.
#danielmagical #rafatus #patostreamy
  • 16
@Horaccy: no właśnie nie wiem....Pomyslałam, że może jest tak, iż - nie jesteś w stanie dojśc bo siedzisz to rozprawa ciao. Bez Cb albo w terminie kiedy wyjdziesz (oczywiście mam tu na mysli niskie kary a nie kilkuletnie etc)
@Kamelajna: No to byłoby idiotyczne, skoro jesteś umieszczony w zakładzie, to właśnie jest najlepsza sytuacja dla sądu, bo łatwo ciebie doprowadzić na rozprawę z celi.
@Horaccy: to by było logiczne, założyłam jednak, że może nie do końca ...hmm...opłacalne? #!$%@? się, wożenie, doprowadzanie jakiegoś tam gównianego elementu w postaci tucznika? Stąd moje pytanie :)
@Kamelajna: Ależ ty kombinujesz, jakie nieopłacalne... kobieto, każdy obywatel ma prawo do bronienia się i przebywanie na rozprawie, jest właśnie tego częścią i tutaj nie ma różnicy czy jesteś tucznikiem, pedofilem, czy gejem.
nooo.....fejm mnie zalał po #!$%@?ę Jak ja zazdroszczę analczykowi posiadania NICZEGO, bycia NICZYM/NIKIM i psycho- zmysłu będącego WSZYSTKIM. Wszystkim czyli gównem -miskowym - spadaj analczyku.