Wpis z mikrobloga

Niewinne, bezbronne dzieci umierają bo nie mają pieniędzy na leczenie, poważnych chorób, a taki jupiter bez jedynek w pełni sprawny mogący pracować, bo jest zdrowy, zebra od innych. Ludzie tyraja cały miesiąc żeby utrzymać rodzinę, a gość siedzi i żali się i robi taki kwit w godzinę. Serio tego nie rozumiem. Wplacaja bo co? Bo chcą żeby ich poszanowal, oni mają w to wyj*bane hajs ma się zgadzać. Ludzie zamiast wpłacać nierobom, a chcecie pomoc wspomagajcie zrzutki dzieciakom i ludziom, którzy tego potrzebują.
#youtubeshore #patostreamy
  • 14
@mareczekpro17: ALe on ma tatuaże i przy pracy może sobie tatuaże zniszczyć. On ma depresje. Dziewczyny nie może samej zostawić bo się puści. Co ty myślisz, że dawid koks jak by mógł iść do pracy to by nie poszedł? to jest bardzo pracowity gość, jego ojciec mówił, że u niemca dwa dni wytrzymał
@mareczekpro17: Kurde, no nie da się inaczej nazwać Twojej wiadomości, jak pieczenie dupska. Ludzie wpłacają, ponieważ mają taką ochotę i nikt im tego nie zabroni. Bardzo fajnie, że udało mu się w życiu w jakimś stopniu i nie musi pracować, bo ludzie wpłacają mu pieniądze. To, że niektórzy mają #!$%@?, nie oznacza, że on też musi, nie można zamartwiać się czyimiś problemami
@mareczekpro17: Wydarzyła mu się krzywda, widzowie chcieli żeby opowiedział o zdarzeniu, to jego wina że chcą mu wpłacać? Ja i część widzów traktujemy go jako bliską osobę więc czuje obowiązek pomocy mu w takiej sytuacji i mam do tego prawo dlatego przelałem mu 50zł, a jak ciebie boli dupa, że musisz #!$%@?ć do roboty za 2k to też otwórz kanał, przecież to takie łatwe :)
Ból dupy? O co? O to że nie może nawet jechać do szpitala bo nie jest ubezpieczony? By musiał bulic kasę na samym wstępie na SOR.. On nawet nie jest twórcą, chlanie publicznie to nie twórczość. Przykre to jest wręcz. Kiedyś się skończą patostreamy i co on zrobi?