Wpis z mikrobloga

Bedę zamawiać Roborock'a S55 i tak się zastanawiam, na Allegro czarne stoją od 1700 PLN i gwarancja tylko sprzedawcy - na Ali Express można wytargać w tym momencie za $405 z dostawą z Polski - co daje jakieś 1550 zł - i mówię tutaj o wersji na Europe + dodatkowe akcesoria warte z tego co patrze na Allegro z 50 zł. Z drugiej strony znalazłem deal z kuponem na Banggood za $348 czyli jakieś 1320 PLN, ale raz, że idzie z otchłani HK a dwa, ryzyko VAT, CŁO - co w przeliczeniu da cenę nieco niższą niż jakbym kupił w Polsce (coś koło 1650 PLN).

Chyba nie ma co kombinować tylko brać na Ali? Co myślicie?

#roborock #czajna #aliexpress #cebuladeals
  • 10
Cla nie dostaniesz, vat wysoce prawdopodobny.
Ja bym bral z Banggood (cena zacna)..
Mozesz przy kupnie dopisac prosbe do chinczyka zeby na paczce nie pisal co to jest i dobrze opakowal Twoj produkt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeszczesliwy_szczesciarz: Szukaj na Ali z wysyłką z Europy (Polska, Niemcy, Hiszpania). Ja kupiłem w tamtym roku z wysyłką z Niemiec za 1400zl. Czasami można dorwać w okolicach 1350zl. Odkurzacz przyjechał kurierem DHL w tydzień. Oczywiście nie masz wtedy żadnych Vatow. O gwarancję się nie martwię. Każda część można dostać na Ali, jest dużo tutoriali na YT jak rozebrać i naprawić różne usterki samemu. Za 50zl dodatkowe akcesoria nie są oryginalne ,to