Wpis z mikrobloga

158 783 + 73 + 106 = 158 962
Czwartkowe 73km i niedzielne 106km. Niedzielna wyprawa 106km w towarzystwie brata i kumpla wertepami wzdłuż Wisły do rzeczki Świder, rzeczki Mieni i Mazowiecki Park Krajobrazowy.
21 drzew naliczyłem powalonych na trasie, najgorszy odcinek wzdłuż Wisły, miejscami na ścieżce zalegające połamane drzewa co kilka metrów.
Ścieżka wzdłuż rzeczki Mieni rewelacja, trzeba to zobaczyć, wzdłuż Świdra gorzej, kilka odcinków ciężkich do przejechania przez piach, Mazowiecki Park Krajobrazowy dużo korzeni i piachu.

#rowerowyrownik #100km
źródło: comment_d9gVElRJI7U2KTgNd7eOrvyAMEtX7t04.jpg
  • 3
@Final_Cylon: z ktorej strony wjezdzales nad Mienie i po ktorym brzegu jechales? Jakis czas temu probowalem sie tam przebic od strony ulicy Wiazowskiej i cala sciezka byla zawalona drzewami i chaszczami.

a Wisla to w ogole dowcip, szczegolnie te sciany z pokrzyw po obu stronach ciasnej sciezki :D
@andrzej9000: Wjazd nad Mienie widoczny po lewej stronie ul. Wiązowskiej, jest zaraz za Józefowem i mostem nad Mienią
Jechałem prawym brzegiem Mieni jadąc od Józefowa, po lewej nie widziałem ścieżki wzdłuż Mieni.
Wzdłuż Wisły ścieżki zarośnięte, pokrzywy i krzewy z kolcami, drzewa połamane na ścieżkach i nie da się ich objechać czy obejść, ten odcinek jest cholernie męczący(,)
źródło: comment_eqgFZ6DCNwuSGDjXOJiD6t7ctgHGQRMq.jpg