Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin

Co ten vitalik #!$%@?, chce BCh wykorzystać w swoim eth. Wygląda że te ethereum jest nic nie warte w takim razie .. wychodzi na to że Liczy się tylko btc. Widać teraz to po dominacji bitcoina która stale rośnie, reszta pada na pysk...

Ale co z użytecznością eth, na którym powstalo większość shitcoinow? Na jednym shicie tworzy się tysiące innych shitow? Tak to wygląda
  • 13
Zostaje jeszcze xrp obsługujące 1500 TPS. Sam nie wiem co o nim myślec. Scentralizowane przez prywatna firmę
@MagicznyJakub: No już nie. Z tokena ERC20 przeszli na swój łańcuch. Warchlak podrósł. Teraz przekonuje innych żeby to na nim mnożyć kolejne tokeny bez sensu i tak w kółko :D Obiecuje że będzie wydajniej tworzył tokeny od ETH? Obiecuje. Do czego są potrzebne tokeny? Do niczego.
@cyberpunkbtc: I call bullshit. Przylapalem cie na pisaniu totalnie od rzeczy tonem eksperta. Wczesniej uwazalem cie za w miare sensownego goscia ale teraz widze ze nie masz pojecia o czym mowisz. Zakladam, ze o rzeczach na ktorych ja sie nie znam tez piszesz takie bzdury wiec jakakolwiek twoja wiarygodnosc dla mnie nie istnieje.