Wpis z mikrobloga

@kielbasior: znam ten bol, jakos 10 razy mniejszy (powodzenia w sprzedawaniu tego wszystkiego xD)

@krojcol: w dupie mam jutrzejsze paczki tak szczerze mowiac, nie licze na nic z paczek, mam zapchana TL i nieprzypisane karty

@Geneksix: wszystkie na TL sie nie zmiescily ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) licze na zarobek rzedu
@iti1986: mogę polecić (chociaz rekinem biznesu nie jestem) inwestycje w karty specjalne z eventu, ja od początku futties jakimś cudem mam 3mln zysku , teraz oczywiście ceny są podbite więc sam nic nie kupuje ale jak jutro wjedzie nowa pula kart i ceny spadną to można się obkupic xd najwięcej zarobiłem chyba na benzemach (skupowani ok. 28-30, sprzedaż 39k) i pique (kupno ok. 50k sprzedaż za 68k) - odświeżam listę co
@Geneksix: licze, ze sprzedam ich w okolicach maksa, @MiesozernaBijeLudzi1 wspomnial o przykladzie Jimeneza czy Doherty'ego i tego sie trzymajmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) zysku z kart kupionych w promocji i sprzedanych drozej w sumie nie licze, bo kupilem sobie jakiegos Pizzego 88 czy Bruno Fernandesa 88 jak byli ponizej 20, pogonilem w okolicach 30, tego nawet nie licze, bo mi sie zwyczajnie nie chce :D
@iti1986: no to piękny zysk, 10k na jednej karcie 88, ja właśnie poszedłem w te stronę i jak narazie idzie bardzo dobrze, liczę na jutrzejszą obniżkę cen nowych kart do właśnie takiego poziomu jak 88 poniżej 20k :D wtedy będę zarobiony
@Geneksix: kupilem tego ze 20 czy 30 kart, na kazdej zarobilem, wiec pewnie 150-200k wpadlo na oko, ale szkoda mi czasu zastanawiac sie nad tym xD nie liczylbym na obnizke, bo wtedy byly paczki za logowanie i tam po 4 kolorowe byly, nikt nie wiedzial co bedzie i ceny spadaly, a teraz jest sbc o Firminka, o ify, nawet o Ramosa - ciezko bedzie o takie przeceny
@iti1986: kurła, każda złota karta chodzi po #!$%@? wie ile xD B.Silve czy Nacho Fernandeza muszę snipe'ować, za Jimeneza płaciłem 8500, za Loftus-Cheeka i Barkleya tyle samo, a Cancelo to po 10k instant schodzi.

Ja się obkupiłem w Bentancurach i jestem pewien, że za tydzień-dwa będzie chodził po 6k minimum.

CC @Geneksix: