Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki mam parę pytań o Huel, chciałbym spróbować w to wejść jednak nie do końca rozumiem na czym to miałoby polegać. Same artykuły i opisy na internecie są spoko ale:

1. Czy u was też występują/występowały gazy przy spożywaniu Huel? Jak temu zaradziliście?
2. Czy mieliście problem z potem o zapachu amoniaku? Jeżeli tak to co z tym zrobiliście?
3. Jak ocenicie smak i teksturę proszku Vanilla, Berry i Chocolate? To jest jak smoothie, czy gluty?
4. Do tych co jadą na proszku - czy 300% normy protein wam jakoś przeszkadza?
5. Ile pijecie Huela, w jakich proporcjach i przez ile czasu po tym nie byliście głodni? Chodzi mi o to, żeby nie było że napije się na śniadanie a za godzinę będę głodny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z góry dzięki za wasze odpowiedzi ʕʔ

#huel
  • 9
@Hipokryta: 1. Tak, trzeba przeczekać aż się organizm przyzwyczai 2. Nie 3. Dopiero zamówiłem smak Berry, Czekomięta ok. Jak dla mnie Vanilia jest niepijalna... 4. Staram się więcej ćwiczyć więc w sumie nie przeszkadza 5. 3 miary 400 ml mleka, na dwie godziny wystarcza na pewno. Jem trzy razy dziennie i nie zmieniłem poza tym nic w diecie. Dopycham po prostu 1200kcal w płynie.
@Hipokryta: 1. Tak, przez pierwszy tydzień. Żona ledwo wytrzymywała moje towarzystwo ( ͡ ͜ʖ ͡)
2. Nie miałem
3. Mam Vanille i Berry. Oba mi smakują, ale dodaje do nich owoców i kreatynę. Miksuję to wszystko na gładko. Jest to smak raczej mocno zmielonej owsianki z owocami. Tekstura w zależności od proporcji.
4. Nie zauważyłem, żeby coś było nie tak
5. Śniadanie rano (7-8) - dwie
Mija 3 miesiac - Huel pije tylko na sniadanie (1 i 2) od pn. do pt.
1. Nie mialem problemow gastrycznych
2. Poce sie normlanie, tzn smordek jest normalny
3. Ja mixuję 3 miarki Huela z 450 ml mleka krowiego 2% i 2 bananami (800kcal). Tekstura po zblendowaniu jest gladka, smak slodki przez slodzik i banany. Uzywam na przemian smaku waniliowego i berry. Zauwazylem ze lepiej smakuje (mniejszy maczny posmak) gdy przygotuje
Cześć! Ktoś mi może powie jak z chudnięciem podczas stosowania Huela ;p?
Chciałbym stosować je 2 razy dziennie + zwykły posiłek. Jestem osobną która mało się rusza (band pokazuję mi 10tys krokow per dzień).
@Hipokryta:
1. Nie ale miałem mocniejsze kupy, czytałem że to przez większe zasoby błonnika niż zazwyczaj człowiek je w normalnej diecie
2. Nic takiego nie zauważyłem
3. Zależy jak przygotujesz i co dodasz. Normalnie robiąc (woda wg. instrukcji + mieszanie ręczne) wychodzi troche tak jakbyś rozmoczył owsianke w wodzie i dodał jogurtu - gładko i gęsto. Ja często dolewałem sobie mleka dla smaku i konsystencji.
Jeśli chodzi o smak to zdecydowanie