Wpis z mikrobloga

Cześć, ostatnio na promocji kupiłem Diatone R239 w zastępstwie za sprzedaną mobulę i jestem trochę zawiedziony tym jak to lata. Słyszałem że można przełożyć R239 na ramę R249+ i wtedy radzi sobie zdecydowanie lepiej. Robił to ktoś? Rzeczywiście czuć różnicę?
Druga sprawa, macie problem ze "swampingiem"? Właśnie przerzuciłem się na frsky i gdy trzymam transmiter bliżej niż 1,5m do odbiornika to RSSI skacze i zdarzają się failsafe'y. Nie miałem takiego problemu z flysky
#drony #fpv
Pobierz RezonatorKwarcowy - Cześć, ostatnio na promocji kupiłem Diatone R239 w zastępstwie za...
źródło: comment_BvvRJtfNKjlWuTlQZXudWnByphWTPpvW.jpg
  • 22
@PanMieczyslaw: jasne, przepisałem PIDy z któregoś bloga. Co do rate to używam standardowych z BF ze zwiększonym do 0.82 super rate na pitch i roll.
@Shadou: końcówki drążków mam od FrSky, z zestawu w którym były dłuższe i krótsze. Używam krótszych, bardziej mi pasują niż długie. Względem oryginalnych mają ostre końcówki, przez co stick nie wyślizguje się przy full throttle. Antene mam jakąś 3rd party z banggooda.
@fotograf_warszawiak: tylko? W sensie dużo mniejsze niż ev200d? 30 to wydaje mi się takie minimum minimum z tego co widziałem. Orki będą fajne ale to też pewnie 500+ w górę xd
Co do koloru to nawet bym przeżył tylko ta rozdzielczość i proporcje mnie strasza:p