Wpis z mikrobloga

W ostatnie wakacje popularnym był tag #bekazkatoli, tym razem jest to #antykapitalizm. Co sobie wymyślicie w następne wakacje, dzieciaczki? Poza tym, jak to się dzieje, że krytykujecie kapitalizm korzystając z jego dobrodziejstw, np. pisząc swoje "nonkonformistyczne" komentarze na laptopach, telefonach, w Internecie, wysyłając swoje pierdy kablami optycznymi, które są sprzętowo zmieniane w słowa? xD Następni free thinkerzy, co po swoim antykapitalistycznym proteście lecą do Maka na latte sojowe.

Spoko, damy radę. Tag #bekazkatoli ciągnęliście jeszcze chwilę po wakacjach, żeby pokazać wykopkom, że to realna akcja mająca jakieś znaczenie. I co? I zupełnie nic, wszystko rozeszło się po kościach, gdy straciliście uwagę użytkowników. A teraz bis. Wiecie jak Einstein zdefiniował głupotę? Jako powtarzanie tej samej czynności w nadziei na inny wynik.

#4konserwy
  • 20
  • Odpowiedz
szczególnie te telefony z koreańskich czeboli czy chińskich kołchozów dotowanych przez rząd są dobrodziejstwami kapitalizmu.


@BrakPomysluNaNick: Nie ma znaczenia gdzie są produkowane.

a jak się czują libertarianie w publicznych szkołach czy innych szpitalach?


@BojWhucie: Jak jehowi xD
  • Odpowiedz
szczególnie te telefony z koreańskich czeboli czy chińskich kołchozów dotowanych przez rząd są dobrodziejstwami kapitalizmu.


@BrakPomysluNaNick: Tak, nawet te telefony, dzbanie. Te firmy istnieją, bo istnieje międzynarodowy wolny rynek i mają komu #!$%@?ć swoje produkty za granicą.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: #bekazkatoli wiecznie aktualna. Tego bełkotu nie da się traktować poważnie, można najwyżej udawać szacunek i zrozumienie, ale to na tej samej zasadzie, co psychiatra kiwający głową i pytający "no dobrze, i tę energię wysysali telepatycznie przez głowę czy serce?".
  • Odpowiedz
@Soojin21 @MichalLachim: Hmm. Chciałem napisać, że dawno nie widziałem tego tagu w "gorących tagach", ale w ogólnie nie widzę tej sekcji. Albo admini się zlitowali nad ludźmi, albo usunąłem to jakąś regułą w uMatrixie. Dziwna sprawa.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN nie ma takiej sekcji. Są 'popularne tagi' (chyba), ale tam od dwóch lat są te same # patostreamy # heheszki i tym podobne. Chodzi mi o same wpisy. Codziennie w gorących jest przynajmniej jeden wpis otagowany #bekazkatoli
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal: Wytłumacz mi swój tok rozumowania, bo chyba nie nadążam. Jestem ateistą, nie jestem lewakiem.

Bo serio tego to się nie da inaczej skomentować.


Jak się nazywa choroba, w której ktoś komentuje i ocenia swoje własne domysły? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są 'popularne tagi' (chyba)


@Soojin21: To miałem na myśli. W czasach glorii tego tagu ciągle tam siedział, pomimo pato itd. Czyli dzieci wróciły do szkoły,
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Powiedz Polakom żeby połowa wyprowadziła się ze swoich mieszkań na bruk. Bo tyle z nich zostało wybudowanych za PRLu.

Zakuty łby prawicowców są nieprawdopodobne. Powtarzają jak mantrę te same argumenty, obalone milion razy, ale i tak będą je powtarzać.
  • Odpowiedz