Wpis z mikrobloga

Cześć, mam zamiar wymienić smartfona, i tu kieruję do Was pytanie: Xiaomi Mi9 czy Oneplus 6T? Wiem że Xiaomi nowszy model i praktycznie w tych samych pieniądzach co Oneplus, lecz co mnie niepokoi to brak cyfrowej stabilizacji obrazu? Ja to ma się do robienia zdjęć czy nagrywania filmów? Czy instalacja google camera poprawi jakość zdjęć i może dodać tą stabilizację? Czy warto w ogóle na to zwracać uwagę? I także wielkośc baterii, w Xiaomi jest 3300mph a w Oneplus 3700, czy to zauważalna różnica przy normalnym użytkowaniu?

Następne pytanie to czy można kupić na raty przez Allegro, ale w innym banku niż BNP Paribas? Nie jestem jakoś przekonany do kupna z Chin, boję się jeśli przyszłoby reklamować jak tam wysłać i jak się dogadać. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi. Pozdrawiam
#xiaomi #oneplus #smartfon #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Koniasz @krzjak28 Różnica jest i to duża ale dopiero kiedy światła naprawdę brakuje. Przykładowo fotografujesz w nocy uliczkę z kilkoma słabo świecącymi latarniami. Polecam wideo recenzenta xiaomify "Mi9 vs mi9 se" co prawda jest to porównanie ale wrzucił tam dużo fotek również nocnych. W moim odczuciu te zdjęcia wyglądają bardzo dobrze.

Co do nagrywania video stabilizacja w mi9 jest bardzo dobra także pod tym kątem nie ma powodów do narzekania.
  • Odpowiedz
  • 0
@krzjak28 Gdyby były w tej samej cenie to wiadomo jaki zwycięzca ale nie są więc śmiało bier mi9 będziesz bardziej niż zadowolony
  • Odpowiedz
@tuzq: no właśnie przed chwilą przeglądałem na gearbest i 7 i mi9 różnica 5 dych. Tylko nie wiem na jakiej zasadzie tam się kupuje i jak jest z gwarancją, wiesz może coś?
  • Odpowiedz
  • 0
@krzjak28 Gdzie znalazłes taką cenę? Ja widzę mi9 355$ a op7 460$

Gwarancja do bramy a potem się nie znamy :)Chociaż jak umiesz dobrze postraszyć to niektórym po wielkich bojach udawało się coś tam ugrać ale nie pamiętam już dokładnie co, chyba częściowy zwrot kasy. Zapłać przez paypal wtedy masz pół roczną ochronę kupującego.
  • Odpowiedz
@tuzq: źle spojrzałem, rzeczywiście jest różnica cenowa. Czyli paypal i w razie czego odsyła się do nich i paypal zwraca kasę? To konto trzeba założyć na payplau tak? Przepraszam za takie pytania, ale jestem kompletnie zielony, a jednak to kawał pieniądza
  • Odpowiedz
  • 1
@krzjak28 Nie powiem ci dokładnie bo nie miałem jeszcze tej wątpliwej przyjemności otwierać spór na paypalu. Na pewno jeśli paczka do ciebie nie dojdzie to wtedy zwrot kasy, a przy tej półrocznej ochronie chyba wysyłasz i też oddają ale nie mam pewności zapytaj na tagu ktoś na pewno będzie wiedział

No na paypal musisz konto założyć i przelać tam kasę.
  • Odpowiedz