Wpis z mikrobloga

Jestem od tygodnia w hotelu, mam tylko trzy kanały telewizyjne więc siłą rzeczy leci w tle jak przeglądam wypok na telefonie TVP INFO. Nie oglądam telewizji od 3 lat, naprawdę mam #!$%@? w politykę bo nie lubię fałszywych ludzi ale to co się dzieje na tym kanale to jest #!$%@? nie do pomyślenia. Jestem starej daty, pamiętam Dziennik TV i w zyciu nie widziałem tak nachalnej propagandy, cholernie jednostronne informacje, kompletny brak obiektywizmu i chwalenie pomalowanej na zielono trawy, no #!$%@? dramat. Nie chce mi się wierzyć że ludzie są tak głupi że uznają to za prawdę, raczej zostali kupieni za 500zł, przynajmniej mam taką nadzieję bo wolę żyć z materialistami niżeli z debilami
#bekazpisu #tvpis #przemyslenia
  • 9
@ChcePascLamy: Więc raczej nie pamietasz dziennika i powiem ci, że nie ma róznicy miedzy propadanda z lat 80 a obecnie. Zmienił sie ustrój ale forma juz nie. Tak dla przykładu: Kiedys winiono susze przez USA dziś przez PO. To tak w wielkim skrócie.
@Alex_mski: @ChcePascLamy:
To wy chyba nigdy nie oglądaliście wiadomości na tv trwam xD
Kiedyś za granica na satelitach astry było kilka kanałów polskich, od paru lat jest tylko trwam. Myślałem ze chociaż po mszy jakieś wiadomości sobie obejrzę ale co się tam #!$%@? to TVP może najwyżej buty czyścić.
jest teraz wieksza propaganda i to zdecydowanie gorsza jakosciowo


@Alex_mski: moim zdaniem to jest jednak mistrzostwo - odwołuje się do najniższych ludzkich popędów i idealnie trafia w gusta typowego widza tvp