Wpis z mikrobloga

kurła Mirko ratujcie
w aucie mam skóry, i co wsiądę na chociażby 5minut za kółko, to całe plecy #!$%@? mokre. Nakladalem powłoki polimerowe na skóry, ale to nic nie daje. Macie jakieś sprawdzone sposoby/patenty, tylko bez wiochy by uniknąć mokrych pleców?

#motoryzacja #honda
  • 16
@b0Ls: Schudnąć i włączyć klimatyzację? Serio, mam pełną skórę i nawet po ostatnich trasach po >1000km na południe Europy w sezonie wakacyjnym, nie miałem problemu z mokrymi, klejącymi się plecami. Jak klima nie wyrabiała (a i ja byłem grubszy), to faktycznie taki problem istniał.
@b0Ls: Tu nie chodzi o to, żeby ustawić -150 stopni. Różnica temperatur nie powinna być za duża, bo skończy się to problemami zdrowotnymi. Zanim wsiądziesz (jeśli auto stoi na słońcu), przewietrz je, odpal na minutę-dwie przy uchylonych szybach, żeby schłodziło chociaż kanały wentylacyjne. Jeśli skóra nie ma temperatury jak powierzchnia Wenus, to nie wiem co więcej można tu poradzić...

ps. nie masz przypadkiem podgrzewanych foteli i stale włączonego grzania? ( ͡
@b0Ls O widzę taki sam problem, przytyć nie idzie a poci się jak knur. Witam, witam, proszę usiąść tutaj obok.
A teraz serio jak mi się zaczynają tak pocić plery to sobie odsuwam lekko fotel żeby była minimalna szpara pomiędzy nim a plecami i odsuwam całkowicie okno żeby mieć ładny przewiew na nich