Wpis z mikrobloga

Mirki może jest ktoś chętny na "przejęcie" wakacji w #chorwacja #makarska ?

niestety kobiece problemy zdrowotne mojej małżonki nie pozwalają oddalić się od szpitala na więcej niż 20km, jesteśmy zmuszeni do rezygnacji z wyjazdu. Mamy zaklepany apartament dla 4 os. w Makarskiej przez Booking w terminie 27.07-10.08. Do tego noclegi po drodze - jeden w Słowenii (z 26 na 27.07), a drugi w drodze powrotnej na Słowacji (Bratysława z 10 na 11.08 - ten jeszcze mogę bezpłatnie anulować). Tych dwóch pierwszych nie mogę odwołać, bo już mam koszty rezygnacji w wysokości 450 EUR. Do tego mam komplet winietek na Czechy (miesięczna od 25.07), Austrię (2x10dni od 25.07 i 03.08) i Słowenię (miesięczna od 15.07). Sumaryczny koszt noclegu w Makarskiej to 1312 EUR.
Będę jeszcze pisał do gościa z Makarskiej, ale wątpię, żeby poszedł na rękę i bezpłatnie anulował.

Dodaję #podroze dla większego zasięgu.
  • 7
@ad1s: @4kroki: Udało mi się skontaktować z gospodarzem w Chorwacji, wytłumaczyłem sytuację, zrozumiał i anulował bezpłatnie. Ten ze Słowenii na razie cisza. Na CROMANIACY na FB wrzuciłem, ale zanim post od wczoraj się zaakceptował, to dzisiaj rano się dogadałem z gospodarzem. Dzięki za namiar na cro.pl - wrzuciłem tam opcję winietek.
Małżonce przekażę - w poniedziałek kolejna wizyta u lekarza i może coś będzie dalej wiadomo.