Wpis z mikrobloga

@Drakii: Może wsadzając kij w mrowisko (a raczej o tobie mówiąc to powinienem napisać że w kupę) czekając na kolejną żenująco śmieszną reakcję która napawa niepokojem o obecny system edukacji (na jakim #!$%@? etapie jesteś???) odpowiem że to pracownicy napychają kieszenie pracodawcom gdyż na tej współpracy ci drudzy więcej zyskują. Tak zwani "przedsiębiorcy" zarabiają więcej niż pracownicy.
I pracodawca zawsze wie ile zarabia pracownik, co do grosza. Pracownik zwykle nie wie ile pracodawca zarabia na jego pracy i ile w ogóle zarabia. Co do zaglądania do porfeli - Centrum Adama Smitha które postanowiło wziąć się na problemy górnictwa, jedyne do czego zajrzało to portfele górników - oczywiście chcieli je zubożyć jak na liberałów przystało. Do portfeli prezesów już nie zajrzeli - jak na liberałów przystało.
@Solstafir Dlatego, ze jego rodzice wypracowali i jesli maja taka wole to moga mu to dac.

Jezeli ja cos wypracuje to ja powinienem decydowac komu zostawie to co wypracowalem. I panstwo ani inni ludzie nie powinni sie tym w ogole interesowac.
@Solstafir Jakiej argumentacji ci tu trzeba? Jak mam dziecko to chce zeby mialo lepszy start niz inni i to jest dla mnie i zdecydowanej wiekszosci osob naturalne. To co ja wypracuje powinno przechodzic na moje dzieci a nie na kogos innego.
@Solstafir Co w tym niesamowitego?
Jesli moje dziecko bedzie mialo lepiej w przyszlosci to i ja bede mial lepiej. Do tego bedzie bardziej zadowolone zzycia czym sprawi ze ja tez bede bardziej szczesliwy widzac jego szczescie.
I teraz pomysl: latwiej osiagnie to startujac z tego samego poziomu co inni czy z wyzszego?
@Solstafir I mam nadzieje, ze tak zostanie jak jest teraz i to co wypracuje to wszystko dostana moje dzieci i zadni komunisci nie przejma wladzy.

Takze siedziec na dupie i podniecac sie socjalizmem i komunizmem w zaciszu swojej piwnicy bo i tak 99,9% ludzi ma w dupie takie ustroje( ͡º ͜ʖ͡º)
@Solstafir Spoko. Duzo ludzie potrzebuja wiary w cos abstrakcyjnego. Jedni wybrali allacha, inni komunizm, kolejni wolny rynek a niektorzy ufo na Ziemi. I tak probuja innych przekonac do swoich bzdur. Potem umieraja i nie zdaja sobie sprawy nawet w co wierzyli( ͡º ͜ʖ͡º)
@blindguardiano: Hahaha ja #!$%@?, ile z jego majątku on sam wypracował? Lwia cześć jest z podatków i dziedziczenia (korwin ma korzenie szlacheckie). Co do tych artykułów, ich nikt by nie czytał gdyby nie to że on miał pieniądze ta swoją pasję (politykę i opowiadanie bredni) oraz oszukiwał młodzież gdyż wmawiał jej że rozwieszając plakaty z jego gębą walczą o wolność a naprawdę robią mu darmową reklamę jako publicyście. Mógł się potem
@Solstafir No ale ja nie bronie Korwina ani nie jestem jego fanem. Wypracowal tyle ile bylo mu potrzebne. Ja trz pracuje tyle ile mi jest potrzebne.
Komunusci tez opowiadaja brednie i oszukuja mlodziez i maja takie samo prawo do tego jak Korwin do naganiania do wolnego rynkum
@blindguardiano: Tylko że do dużego kawałki Polski otrzymywanego gratis już nie mają prawa. Mają prawo słuchać jedynie bredni korwina o tym jak to mu się to należy a innym nie. I sobie dyskutować o tym, ale broń boże tego nie zmieniać.

No ale ja nie bronie Korwina


@blindguardiano: Broniąc prawa spadkowego, broniąc kapitalizmu, bronisz korwina. Jesteś pożytecznym dla niego idiotą.